TAÇ'ın kumaşlarını yakından tanıyalım

Ev tekstili alanında Türkiye’nin lider markası olarak yıllardır yaşam alanlarına değer katan TAÇ, ürünlerinde kumaş seçimine özel bir önem veriyor. TAÇ kalitesini yansıtan nevresim takımlarında kullanılan kumaşları daha yakından tanıyarak, kendinize ve kullanım alanınıza en uygun kumaşı seçebilirsiniz.

Ranforce

Üstün kalitesi ve cazip fiyatıyla favori kumaşlardan biri olan Ranforce %100 pamuk ipliğinden üretiliyor. Nefes alabilen ince dokusu sayesinde yüksek emiciliğe ve elastik yapısı sayesinde kolay bir kullanıma sahip. Talimatlara uygun olarak yıkandığında renklerini uzun süre koruyan Ranforce, insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermeyen ve çevre dostu bir ürün.

Saten Delux

Yüksek beklentilere cevap veren Saten Delux, dantel ipliği inceliğindeki %100 pamuk liflerden üretilmiş ve penye ipliklerle dokunmuş bir ürün. Mevcut saten kumaşlara oranla çok daha ince iplikle ve yüksek sıklıkta dokunan Saten Delux, merserizasyon işlemi sayesinde daha parlak ve yumuşak bir doku kazanıyor. Dayanıklılığı da yüksek olan kumaş, talimatlara uygun yıkandığında yumuşaklığını uzun süre koruyor.

Saten

Canlı genkleriyle göz alan Saten, %100 pamuk liflerden üretilmiş çok ince penye iplikle dokunuyor. Bu sayede parlak, dolgun ve dökümlü bir görünüme sahip olan kumaş, kalitesini uzun yıllar koruyacak kadar da dayanıklı.

Flannel

%100 pamuk ipliklerle dokunan Flannel, örgü ve bağlantıları bire bir olduğundan hava geçirgenliği yüksek bir kumaş. Özellikle kış aylarında sıcak tutması nedeniyle tercih edilen Flannel kumaşlar, yumuşak dokusuyla mükemmel bir uyku deneyimi sunuyor.

Organik ürünler

TAÇ’ın organik ürünlerinde hiçbir sentetik gübre ve zirai ilaç kullanılmadan yetiştirilmiş saf pamuk kullanılıyor. Tarladan toplanan pamuğun tüketiciye ulaşmasına kadar olan tüm süreçte sadece “Uluslararası Organik Tekstil Standartları” (GOTS) tarafından belirlenmiş işlemlere ve kimyasallara izin veriliyor. Organik hammaddelerden üretilmiş kumaşların yanı sıra kullanılan aksesuarlarda da Organik Tekstil Standartları gözetiliyor.