KISA... KISA...


Son üç ayın gelişmelerinden özetler (Ocak-Mart 2019)

ZORLU PSM


PSM’nin ilk Türkçe müzikal yapımı “Damdaki Kemancı” sahnede

Broadway’in en uzun soluklu 15 eserinden biri olan ve 1971 yılında çekilen filmiyle sinema tarihine de adını yazdıran Damdaki Kemancı, Zorlu PSM’nin ilk Türkçe müzikal yapımı olarak, Talimhane Tiyatrosu işbirliği ile 3 Ocak günü sanatseverlerle buluştu. Cüneyt Gökçer’in başrolünü oynadığı Damdaki Kemancı, birbirinden değerli yaklaşık 50 sanatçı ve canlı orkestra ile sezon boyunca Zorlu PSM sahnesinde sanatseverlerle buluşacak.

Vestel Müşteri Hizmetleri yönetici ve saha ekipleri, 2018 yılının değerlendirmesini yapmak ve 2019 yılının planlarını aktarmak üzere 6-8 Ocak tarihlerinde Kuşadası’nda bir araya geldiler. Bölgeler ve tüm organizasyonlar arasında bilgi ve fikir alışverişi yapılmasını sağlayan toplantı, taraflar arasındaki iletişimi daha da güçlendirdi. Yine toplantı kapsamında düzenlenen Dijital Dönüşüm Çalıştayı da, toplantıya katılanlara dijitalleşmenin önemi konusunda önemli ipuçları verdi. Sunumların ardından “Açık Mutfak İnovasyon Ekibi”nin sunduğu kısa skeçler ise toplantıya renk kattı.

VESTEL


Müşteri Hizmetleri Saha Koordinasyon Toplantısı gerçekleşti

OSMANGAZİ ELEKTRİK DAĞITIM


Çocuklardan resim ve şiirle enerji tasarrufu

Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya, Uşak illerinde elektrik dağıtım hizmeti veren Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte Kütahya’daki ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik olarak düzenlediği “Enerji Tasarrufu” konulu resim ve şiir yarışması sonuçlandı. 7-13 Ocak tarihleri arasında kutlanan Enerji Tasarrufu Haftası kapsamında, çocukları enerji kaynaklarının verimli kullanılması konusunda bilinçlendirmek ve onları sorumlu kullanıcı davranışlarına özendirmek hedefiyle düzenlenen yarışmaya çocuklar yoğun ilgi gösterdi. Resim dalında ilkokul öğrencileri, şiir dalında ise ortaokul öğrencilerinin katıldığı yarışmada dereceye giren çocuklar, 10 Ocak 2019 tarihinde düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu. Yarışmanın sonucunda birincilere dizüstü bilgisayar, ikincilere fotoğraf makinesi, üçüncülere ise bisiklet armağan edildi.

Dünyanın en ünlü markalarına, seçkin restoranlara, Türkiye’nin ve bölgenin en büyük Performans Sanatları Merkezi’ne, modern ofis ve rezidanslara ev sahipliği yaparak ayrıcalıklı bir yaşam deneyimi sunan Zorlu Center, marka karmasına Levi’s®, Garenta ve Bakırkazan’ı da ekledi. Türk modasının öncü markalarından olan BAQA ise Şubat sonunda Zorlu Center’daki yerini aldı.

ZORLU CENTER


Zorlu Center’ın marka karması genişlemeye devam ediyor

ZORLU PSM


Zorlu PSM’de yeni nesil kitap fuarı

11-20 Ocak tarihleri arasında Zorlu PSM’de ilk kez düzenlenen kitap fuarı, kolay ulaşılabilir merkezi konumu ve özenle planlanmış etkinlikleri sayesinde kitapseverlere bambaşka bir deneyim yaşattı. Fuar kapsamında düzenlenen söyleşiler ve imza etkinlikleri, Broadway müzikallerine ev sahipliği yapan sahnelerde gerçekleştirildi. İlk kez bir kültür sanat merkezinde düzenlenen ve kitapseverlerin yazarlarla aynı sahneyi paylaştığı yeni nesil kitap fuarında, görme engelliler de QR teknolojisiyle istedikleri standa rahatlıkla ulaşabildiler.

Eşsiz lezzetleriyle İtalyan esintisini sofralara taşıyan Türkiye’nin en büyük lezzet durağı Eataly’de ocak ve şubat ayı boyunca “Kış Festivali” düzenlendi. Festival kapsamında Eataly’e özel ürünlerde yüzde 50’ye varan indirimler sunulurken, özel Sevgililer Günü menüsü ve sömestr tatiline özel workshoplar ile de müşterilere farklı deneyimler yaşatıldı.

EATALY


Eataly’de iç ısıtan kış festivali!

VESTEL


Vestel’den Nonstop Zula Espor Merkezi’nde özel deneyim alanı

Türkiye'nin ilk espor merkezi Nonstop Zula Espor Merkezi 11 Ocak’ta Taksim Demirören AVM’nin -3. katında açıldı. Espor Merkezi’nin Teknoloji Ana Sponsoru olan Vestel, aynı zamanda merkez içinde 48m2’lik özel bir deneyim alanı kurdu. Burayı ziyaret edenler Vestel dokunmatik ekranlarda dijital kazı-kazan oyunu oynayarak ve Zula oyunuyla ilgili çoktan seçmeli bilgi yarışmalarına katılarak “Zula Altını” kazanma fırsatı yakalayabiliyor, aynı zamanda Zula karakter aksesuarlarıyla fotoğraf çekimi yapıp çıktılarını anında alarak deneyimlerini ölümsüzleştirebiliyorlar. Venus cep telefonları ve renkli Desibel kulaklıklar için özel oluşturulan deneyim alanında ziyaretçiler Vestel ürünleri hakkında bilgi alıp ürünleri de yakından inceleyebiliyorlar.

Türkiye’de ve dünyada hızla yükselen espor ekosisteminin tüm paydaşlarını bir araya getiren Türkiye’nin ilk Esports.con konferansı 17 Ocak’ta toplandı. 20’den fazla oturumda 30’dan fazla konuşmacıyla espor alanındaki tüm gelişmelerin, trend ve başarı hikâyelerinin masaya yatırıldığı konferansta, Vestel Yurt İçi Pazarlama ve Mobil Ürünler Satış Genel Müdür Yardımcısı Tunç Berkman da Vestel’in espor yatırımları hakkında bilgi verdi. Türkiye’de aktif 4 milyon takipçisi olan esporun bir oyundan fazlası olduğunu ve teknoloji olarak çok hızlı geliştiğini ifade eden Berkman, Vestel’in esporda yoğun bir şekilde varlığını sürdüreceğini söyledi.

VESTEL


Vestel, Türkiye’nin ilk espor konferansında

ZORLU ENERJİ


Zorlu Enerji’nin yenilenen web sitesi yayında

Zorlu Enerji, web sitesini yeni kurumsal kimliğine ve dijital dünyanın değişen beklentilerine uygun olarak yeniledi. Mobil uyumu ve dinamik ara yüzü ile çok daha fonksiyonel ve kullanıcı dostu olan yeni web sitesi, Zorlu Enerji dünyasını tek bir çatı altında topluyor.

TAÇ ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ortaklığında yürütülen “Benim Renkli Sınıfım” projesi, sınıflara renk katmaya devam ediyor. Çocukların yaptığı resimlerin kendi sınıfları için TAÇ’ın üretim tesislerinde perdeye dönüştürüldüğü proje, Mardin ve Samsun’dan sonra Urfa ve Kocaeli’de de çocuklarla buluştu. Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde Kızılhöyük İlkokulu ve Saygın Ortaokulu, Kocaeli’nde ise Saraybahçe İlkokulu’nda gerçekleştirilen atölye çalışmalarına toplam 136 çocuk katıldı.

ZORLU TEKSTİL


Şimdi sınıflar rengârenk

ZORLU ENERJİ


Zorlu Enerji’nin Kızıldere 3 Santrali’ne ABD’den mühendislik ödülü

Türkiye’nin en büyük jeotermal enerji santrali Kızıldere 3, ABD’de Amerikan Mühendislik Şirketleri Konseyi’nin desteğiyle her yıl düzenlenen “Idaho Mühendislik Mükemmellik Ödülü Yarışması”nda birincilik ödülünü kazandı. Kızıldere III’ün tasarımından başlayarak detay mühendislik ve devreye alma işlerini yürüten mühendislik firması Power Engineers’ın bu önemli ödülü kazanmasında, şirketin yapmış olduğu mühendislik çalışmalarının yanı sıra karşılaşılan sorunlara getirdiği yenilikçi ve hızlı yaklaşımlar da etkili oldu.

Vestel’in sponsor olduğu Çocuk Sanat Festivali 31 Ocak-3 Şubat tarihlerinde Zorlu PSM’de gerçekleştirildi. Kafe Vesto’nun da yer aldığı festival kapsamında çocuklara yönelik birbirinden eğlenceli atölyeler düzenlendi. Çocuklar “Minik Tatlar Atölyesi”nde Eataly şefleri ile pizza, cheesecake, kurabiye ve muffin yaparak el becerilerini geliştirirken, “Minik Dostlar Atölyesi”nde Vestel beyaz eşya ürünlerinin geri dönüşüme ayrılmış parçalarından kedi ve köpekler için yürüteç, kullanım ömrünü tamamlamış fuar ve stand malzemelerinden de kedi kulübesi yaptılar. “Minik Oyunlar Atölyesi”nde ise çocuklar Pakolino aktivite kutuları ile keyifli zaman geçirdiler.

VESTEL


Çocuk Sanat Festivali’ne Vestel desteği

ZORLU TEKSTİL


TAÇ, Çocuk Sanat Festivali’nde çocukların hayallerini taçlandırdı

3-15 yaş arası çocukları sanat ile buluşturmayı hedefleyen Çocuk Sanat Festivali, 31 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında resimden müziğe, fotoğrafçılıktan uçurtma yapımına, dijital sanattan kodlamaya kadar geniş bir yelpazede çocuklara becerilerini geliştiren farklı deneyimler yaşattı. Festivale lisanslı karakterlerin çizimlerinin bulunduğu yastıklarıyla katılan TAÇ, çocuklara hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını kullanarak yastıkları boyama olanağı sundu.

Türk savunma sanayi devlerinden Havelsan’ın düzenlediği 1. Tedarikçi İşbirliği Geliştirme Zirvesi, 4-5 Şubat 2019 tarihlerinde İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Akademi ve iş dünyasından geniş bir katılımın olduğu ve teknolojinin çok yönlü olarak konuşulduğu zirvede Vestel’i Müşteri Hizmetleri Genel Müdürü Dr. A. Tarkan Tekcan temsil etti. Yaptığı sunumda teknoloji tutkusundan, Vestel Ventures’tan ve Vestel’in gücünü nereden aldığından bahseden Tekcan, şirketleri yöneten ya da yönetim süreçleri içinde yer alanlara, “Gelecekte de var olabilmek için ne yapmalı?” konusunda önerilerde bulundu. Tekcan, dinleyicilere, “Önce kendinize meydan okuyun, koyduğunuz hedeflere sizinle birlikte aynı heyecan ve istekle koşacak doğru kişileri seçin, ilişkilerinizi doğru kurun ve öz değerlendirme yapın” şeklinde konuştu.

VESTEL


Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürü Dr. A. Tarkan Tekcan 1. Tedarikçi İşbirliği Geliştirme Zirvesi’nde

ZORLU PSM


Zorlu Çocuk Tiyatrosu “Karton Şehir”le perdelerini açtı

Zorlu Holding’in 50. yılı anısına 2003 yılında Mehmet Zorlu Vakfı çatısı altında faaliyete geçen ve o günden bu yana 800 binden fazla çocuğu tiyatroyla tanıştıran Zorlu Çocuk Tiyatrosu, 9 Şubat’ta Zorlu PSM - Turkcell Platinum sahnesinde Karton Şehir oyunuyla perdelerini açtı. Serdar Saatman’ın yazdığı ve Gaye Cankaya’nın yönettiği eşsiz bir çocuk müzikali olan Karton Şehir, müzik, dans ve birçok sanatı bir araya getiriyor. Sınırsız bir hayal dünyasının kapılarını aralayan oyun, 26 Mayıs’a kadar çocuklara eğlenceli ve coşku dolu zaman geçirmeyi vaat ediyor.

TAÇ, 14 Şubat Sevgililer Günü için göz alıcı bir hediye olarak kelebeklerden oluşan kalp desenli özel bir nevresim takımını müşterilerinin beğenisine sundu. TAÇ’ın inovatif ürün grubu çatısı altında yer alan Glow Nevresim Takımı, özel bir baskı teknolojisi sayesinde gündüzleri gün ışığını toplarken, geceleri bu ışığı yansıtan kelebekleriyle etkileyici bir ortam oluşturuyor.

ZORLU TEKSTİL


Sevgililer Günü için ışıldayan kelebekler TAÇ’ta

VESTEL


ACE of M.I.C.E. Fuarı

20-22 Şubat tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşen ACE of M.I.C.E. fuarında iki espor oturumu Vestel sponsorluğunda gerçekleşti. Esporun önemli isimlerinin katıldığı oturumlar, Vestel Yurt İçi Pazarlama ve Mobil Ürünler Satış Genel Müdür Yardımcısı Tunç Berkman tarafından yönetildi.

Türk sermaye piyasaları ile finans sektörünün en saygın ödüllerinden biri olarak kabul edilen 2019 Türkiye Bonds & Loans Ödülleri, 21 Şubat günü GFC Media Group’un ev sahipliğinde bu yıl beşinci kez verildi. Aynı organizasyonda geçtiğimiz yıl kira sertifikası ihracıyla ödüllendirilen Zorlu Enerji, bu yıl da Zorlu Osmangazi Enerji’nin 175 milyon TL tutarındaki tahvil ihracı ile “Yılın Yerel Para Birimi Bazında İhraç Edilmiş Tahvil/Sukuk" kategorisinde ikincilik ödülüne layık görüldü. Türkiye’de ilk defa yapılan garantili ve erken itfa seçeneği ile gerçekleştirilen tahvil ihracı nedeniyle kazanılan ödülü Zorlu Enerji Mali İşler Direktörü Elif Yener aldı.

ZORLU ENERJİ


Bonds&Loans ödülü ikinci kez Zorlu Enerji’nin

VESTEL


Vestel sponsorluğu ile “Hadi Gamer”

Türkiye'nin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışması Hadi, Vestel’in katkılarıyla espor ve gaming’e odaklanan yeni kategorisini “Hadi Gamer” adıyla 21 Şubat’ta devreye aldı. Vestel sponsorluğunda 3 seri olarak hazırlanan Hadi Gamer’ın kapsamı, gelen yoğun ilgi nedeniyle 3 seri daha hazırlanarak genişletildi. Yarışmanın sunuculuğunu Twitch platformunda 1 milyondan fazla takipçisi olan Ahmet “Jahrein” Sonuç; Twich ve YouTube’un sevilen ismi Cantuğ Özsoy “Unlost”; spor sunucusu ve yazarı Merve Toy üstlendi.

18. Time Out Yeme İçme Ödülleri’nde jüri ve misafir oyları ile belirlenen en başarılı mekânlar 28 Şubat akşamı İngiliz Konsolosluğu’nda düzenlenen bir organizasyonla açıklandı. Zorlu Center bünyesinde hem ambiyansı hem de yaratıcı Asya Mutfağı ile şehrin şık bir lezzet durağı haline gelen Isokyo, “En İyi Asya Mutfağı” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

ISOKYO


Isokyo En İyi Asya Mutfağı Seçildi

ZORLU GAYRİMENKUL


Türkiye’nin 1 Numaralı Markaları ödüllendirildi

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği ve Akademetre Research Company tarafından bu yıl 10’uncusu gerçekleştirilen 1 Numaralı Markalar Araştırması’nın sonuçları, 28 Şubat 2019 akşamı GrandPera’da düzenlenen ödül töreni ile açıklandı. İş ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı ödül töreninde, Kafe kategorisi birincisi Starbucks’ın ödülünü, Zorlu Gayrimenkul Genel Müdürü Didem Aydın verdi.

Zorlu Enerji, Su ve Teknoloji Derneği (SUTEK) tarafından düzenlenen 5. Su ve Çevre Konferansı ve Ödülleri’nde, Jeotermal Kaynakları Yönetimi Lider Ödülü’ne layık görüldü. Bu yıl “Çevrenin Geleceği” teması ile düzenlenen konferans, 4 Mart’ta İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Sabancı Kültür Sarayı’nda gerçekleştirildi. Su ve çevrenin verimli kullanılmasını teşvik etmek, su ve çevre konusunda farkındalık kazandırmak ve bu konularda yapılan çalışmaların geliştirilmesine destek olmak amacıyla düzenlenen konferansta, ülkemizin jeotermal enerji alanında dünya sıralamasında dördüncülüğe yükselmesine katkı sağlayan Zorlu Enerji, Jeotermal Kaynakları Yönetimi Lider Ödülü’nün sahibi oldu.

ZORLU ENERJİ


Zorlu Enerji’nin jeotermal enerjideki liderliği ödüllendirildi

ZORLU GAYRİMENKUL


AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) tarafından Soysal işbirliğiyle düzenlenen XI. AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi bu sene 5 Mart Salı günü gerçekleştirildi. Ekonomi ve perakende sektörü ile eğlence dünyasının önde gelen isimlerini ağırlayan zirvede, sektörün duayen isimlerinin katıldığı farklı oturumlar ile Türkiye’nin yatırım potansiyeli, sektördeki yeni trendler ve AVM’lerin sosyal hayata etkileri masaya yatırıldı. Zorlu Gayrimenkul Genel Müdürü Didem Aydın, “Hazır Giyim Perakendesini Gelecekte Neler Bekliyor?” başlıklı oturumda Koton Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yılmaz’ı ve “Perakendenin Geleceği Nasıl Şekilleniyor” başlıklı oturumda MediaMarkt Türkiye ve Yunanistan İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım’ı konuk etti.

Yüzde 100 yerli oyun “Zula”nın yaratıcısı InGame Group tarafından Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Türkiye’de ilk kez kadınlara özel espor karşılaşması “Zula Kadınlar Turnuvası” düzenlendi. Teknoloji, yazılım, oyun ve espor alanında kadınların desteklenmesi ve güçlenmesi hedefiyle gerçekleştirilen turnuvaya yüzlerce kadın oyuncu katıldı. Etkinlik kapsamında, Türk oyun sektörüne yön veren kadın profesyonellerin katılımıyla “Oyunu Değiştiren Kadınlar“ başlıklı bir de söyleşi gerçekleştirildi. Söyleşiye katılan Vestel Pazarlama İletişimi ve Perakende Pazarlama Grup Müdürü Feza Turunçoğlu, sektöre yön veren başarı hikâyelerini gençlerle paylaştı.

VESTEL


Dünya Kadınlar Günü’nde “Oyunu Değiştiren Kadınlar” Turnuvası

ZORLU ENERJİ


Zorlu Enerji müşteri şikâyetini en iyi yöneten markalar arasında

Müşteri memnuniyetini ölçmeye yönelik olarak sikayetvar.com tarafından düzenlenen 4’üncü A.C.E Awards 2019 (Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri) 11 Mart günü düzenlenen organizasyonla sahiplerini buldu. 21 sektörde müşteri deneyimini en iyi yöneten ulusal ve uluslararası 38 markanın ödül aldığı gecede, Zorlu Enerji “Diamond” ödülünün sahibi oldu. Zorlu Enerji, bu ödülle müşteri şikâyetlerini en iyi yöneten markalar arasında yer aldı.

Yirmiden fazla konuşmacıyla iş dünyasından birçok önemli ismi, kadın yeteneklere yatırım yapan şirketleri ve iş hayatında ben de varım diyen çalışan kadınları bir araya getiren TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü, 16 Mart günü Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleşti. “Yarın Senin” ana temasıyla gerçekleşen etkinliğin “O Yaparsa Sen de Yaparsın” başlıklı oturumuna katılan Vestel Pazarlama Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu, genç öğrencilere kendi kariyer yolculuğundan örnekler sunarak tavsiyelerde bulunurken, yılmamaları ve azimle mücadele edip başarılı olmaları için ilham verdi.

VESTEL


Genç Kadın Kariyer Günü

VESTEL


İşini Şansa Bırakma Zirvesi

Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından organize edilen 8’inci İşini Şansa Bırakma Zirvesi 16 Mart günü gerçekleşti. “Kariyer ve Ötesi” temalı etkinliğin “Dijital Dünya ve Online Oyunlar” başlığını taşıyan oturumunda Vestel Pazarlama İletişim ve Perakende Pazarlama Grup Müdürü Feza Turunçoğlu, espor ekosistemi ve Vestel’in bu ekosistem içindeki yatırımları hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Vestel, 17-20 Mart tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilen Türk Telekom İş Ortakları toplantısına “Gümüş Sponsor” oldu. Bu vesileyle açılan 16 m2’lik teşhir alanında Venus Z30 cep telefonunun tanıtımı yapılırken, dijital kazı-kazan oyununu oynayan katılımcılar keyifli anlar yaşayıp çeşitli hediyeler kazandılar.

VESTEL


Türk Telekom İş Ortakları Toplantısı

ZORLU ENERJİ


Elektrik faturalarında fastPay ile yüzde 10 daha az ödeme avantajı

DenizBank ve Zorlu Enerji, elektrik faturasını fastPay uygulamasından ödeyen tüketicilere, fatura tutarının yüzde 10’u üzerinden 10 TL’ye kadar daha az ödeme avantajı sağlayan bir işbirliğine imza attı. Anlaşma sayesinde tüketiciler fatura ödemelerini fastPay ile diledikleri zaman, diledikleri yerde herhangi bir işlem masrafı olmaksızın rahatça yapabildikleri gibi, yüzde 10 daha az ödeme avantajından da yararlanabiliyorlar. Eskişehir, Uşak, Kütahya, Afyon, Bilecik illerindeki Zorlu Enerji abonelerinin yararlanabildiği işbirliği kapsamında ayrıca DenizBank kredi kartlarıyla fastPay’den yapılacak yüklemelere ilave yüzde 10 bonus da kullanıcıların kredi kartlarına yükleniyor.

Türkiye’nin yerli ve yenilebilir enerji alanındaki öncülerinden olan Zorlu Enerji, sürdürülebilirlik çalışmaları doğrultusunda 21-26 Mart tarihleri arasında kutlanan Ormancılık haftasında ağaçlandırma çalışmalarını paylaştı. Geleceğe daha yeşil bir dünya bırakmak için çevreye verilen zararı en aza indirmeyi hedefleyen Zorlu Enerji, bu bağlamda hayata geçirdiği hatıra ormanları için bugüne kadar 145 bin fidan dikti. Sürdürülebilir bir gelecek için T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı ile işbirliği içinde Kars-Arpaçay, Osmaniye-Bahçe, Denizli-Sarayköy ve Buldan, İzmir-Tire ilçelerinde yaratılan hatıra ormanlarının, çeşitli sivil toplum kuruluşları ve yerel halkın desteğiyle daha da büyümesi hedefleniyor.

ZORLU ENERJİ


Zorlu Enerji hatıra ormanları kuruyor

VESTEL


Vestel Çağrı Merkezi mükemmellik yolculuğuna devam ediyor

Geçtiğimiz yıl EN 15838:2009 Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi Belgesi’ni alan Vestel Çağrı Merkezi, bu yıl da 23 Mart tarihinde gerçekleştirilen törenle ISO 18295-1 Müşteri Hizmetleri Kalite Belgesi’ni alarak kalite yolculuğunu sürdürdü. Vestel Çağrı Merkezi, müşteri beklentilerini karşılamak, müşterilere doğru, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir hizmet verebilmek, müşteri iletişim kalitesinde iyileşme sağlamak ve iletişimde yaşanan sorunları gidermek amacını taşıyan ISO 18295-1 Müşteri Hizmetleri Kalite Belgesi’ni alarak ulaşılabilirlik, kalite, veri yönetimi, müşteri ve çalışan memnuniyeti gibi temel konularda AB standartlarında hizmet verdiğini bir kez daha kanıtladı.