SADECE 8 MART DEĞİL

#365günkadınlargünü

Geçen yıl 9 Mart’ta başlattığı #365günkadınlargünü kampanyasıyla yılın her gününde kadınlara özel olduklarını hissettirecek dokunuşlar yapan Vestel, o günden itibaren 365 gün kadınların yanında olduğunu her platformda duyurdu. Yıl boyunca ufak dokunuşlarla kimi zaman bir takside, kimi zaman bir voleybol maçında ya da Vestel mağazasının vitrininde kadınların destekçisi olduğunu vurgulayan Vestel’e yıl boyunca sanatçılardan da destek geldi.


Vestel, bu yıl da 9 Mart’ta, bir yıl içinde yaptığı iletişimlerden hazırladığı keyifli bir video ile #365günkadınlargünü kampanyasına devam etti. Kampanya için kullanılan görsel malzemeler için ise Vestel çalışanları gönüllü modellik yaptı.

#365GünKadınlarGünü IWD Istanbul 2019'da

#365GünKadınlarGünü kampanyası, daha fazla kadının bilim, teknoloji, mühendislik ve benzeri sektörlerde yer almasını teşvik etmek amacıyla Women Techmakers (WTM) tarafından 23 Mart’ta İstanbul'da gerçekleştirilen IWD (International Women's Day) Istanbul 2019 etkinliğinde de ilgi noktalarından biriydi. Vestel Pazarlama İletişim ve Perakende Pazarlama Grup Müdürü Feza Turunçoğlu, etkinlik sırasında #365GünKadınlarGünü kampanyasının amacı ve ilerleyen süreçteki projeler hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Vestel Ticaret A.Ş. Yurtiçi Pazarlama ve Mobil Ürünleri Satış Genel Müdür Yardımcısı Tunç Berkman:

“#365günkadınlargünü dedik ve demeye devam edeceğiz.”

“8 Mart’ta kadınlar ve onların sorunları konuşulur, 9 Mart’ta unutulur. Vestel olarak kadınları yıl boyu unutmadık, unutturmadık. Bulunduğumuz her platformda, her mecrada, her alanda kadınları gündemde tuttuk. Yöneticilerimiz katıldıkları her etkinlikte Kadınlar Günü’nü kutladı. Sponsoru olduğumuz Vestel Venus Sultanlar Ligi maçlarında tribünler ve sporcularla beraber kadınlara saygımızı, sevgimizi gösterdik. Mağazalarımızda, taksilerde, spor salonlarında ekranlarda, dizilerde, çağrı merkezimizde reklam filmi yayını, sticker’lar, pankartlar, posterlerle kadınları hep gündeme taşıdık. Sponsorluklar ve bağışlar yaptık. Kısacası #365günkadınlargünü dedik ve demeye devam edeceğiz.”

“#365GünKadınlarGünü” dedik.
Peki, ne yaptık?