Yeni nesil alışveriş deneyiminin adresi

Zorlu World

Geleneksel alışveriş deneyimini farklılaştıran Zorlu World, hayata geçirdiği yeni nesil dijital uygulamalarla ziyaretçilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Yenilikçi yaşam alanları ile değer yaratmayı sürdüren Zorlu Gayrimenkul, ziyaretçilerin yaşamını kolaylaştırmak için teknoloji odaklı yeni nesil uygulamaları da hayata geçirmeyi sürdürüyor. Bu vizyonun bir yansıması olarak her geçen gün yeni özelliklerle zenginleşen Zorlu World, kullanıcı dostu tasarımı, QR kod ile mobil ödeme, Zorlu Center’a özel indoor navigasyon, tek tuş ile wi-fi, etkinlik takibi ve daha birçok dijital uygulaması ile ziyaretçilere yeni nesil alışveriş deneyimi yaşatıyor.

100 binin üzerinde üyesiyle Zorlu World, Zorlu Center dünyasından haberdar olmak isteyen ziyaretçilere önemli kolaylıklar sağlıyor. Zorlu Center’a gelen yerli ve yabancı ziyaretçiler, Zorlu World tarafından sunulan Türkçe-İngilizce içerik, kolay üyelik, tek tuş ile ücretsiz wi-fi servisi, mağaza sorgulama ve erişim ile yeni ve hızlı bir alışveriş deneyimine adım atıyor. Ziyaretçiler, Zorlu World App’te yer alan uygulama içi navigasyon ile istedikleri her noktaya kolayca ulaşabiliyor.

Üyeler, uygulama sayesinde Zorlu Center dünyasında yer alan 200’den fazla mağaza, 50’den fazla restoran ve kafe ile Performans Sanatları Merkezi ve Raffles Istanbul’un kampanya ve etkinliklerinden haberdar olabiliyor. Mağaza ve kampanyaları takip edip sadece Zorlu World üyelerine özel ayrıcalıklardan yararlanabiliyor, vale hizmetinden %50 indirimle faydalanabiliyor, favori mağaza ve kampanyalarını profillerinde saklayabiliyorlar. Seçimlerine göre Zorlu Center’daki mağazalara tek ekrandan ulaşabilen üyeler, istedikleri mağazayı kategorilere ve filtrelere göre kolayca bulabiliyor ve BKM Express kart saklama özelliğini kullanarak QR kod ile mobil ödeme yaparak alışverişleri hızlı ve pratik bir şekilde tamamlayabiliyorlar.

Ziyaretçilerin Zorlu Center bünyesindeki tüm servislerden haberdar olmalarını da sağlayan Zorlu World uygulaması, sektöründe öncü farklı markalarla da işbirlikleri gerçekleştirerek zengin içerikli pek çok fırsat sunuyor.