Zorlu PSM’nin yeni kulübü
touché açıldı

Zorlu PSM, İstanbul’un kültür-sanat hayatına zenginlik katmaya devam ediyor. Her geçen sezon müzikallerden festivallere, konserlerden partilere, tiyatro ve baleden film gösterimlerine uzanan etkinlik çeşitliliğini ve sayısını artıran Zorlu PSM, Ocak ayında yeni kulübü touché’nin kapılarını açtı.

Konuklarına caz performanslarından akustik dinletilere, komedi şovlarından butik partilere uzanan geniş bir içerik sunan touché, kapılarını Kerem Görsev Quartet ve Elif Çağlar performansı ile açtı. 110 kişilik oturmalı kapasiteye sahip olan touché, haftanın her günü çok özel menüsüyle hem damaklara hem de benzersiz programıyla kulaklara hitap ediyor. Mekân, bazı geceler caz kulübü, bazı geceler bir komedi kulübü konseptiyle, sahnesinde ünlü sanatçıları ağırlıyor.

Kültür-sanat dünyasında yoğun bir ilgiyle karşılanan touché’nin açılışında konuşan Zorlu PSM Genel Müdürü Murat Abbas, mekâna karar verirken New York ve Londra gibi dünya kentlerindeki önemli caz kulüplerini örnek aldıklarını belirterek, yerli sanatçıların yanı sıra yabancı isimlerin de touché’de sahne alacağını söyledi. Bu sene üçüncüsü gerçekleştirilecek olan PSM Caz Festivali'nin programının burada açıklanacağını belirten Abbas, festival kapsamında çok yoğun bir programın müzikseverleri beklendiğini söyledi.

Ocak ayındaki açılışında touché sahnesinin ilk konukları Kerem Görsev ve Elif Çağlar'dı.