Vestel PSM Radyo’da

sürpriz isimler yayında!

Zorlu PSM’nin sesini daha geniş kitlelere duyurmak amacıyla hayata geçirdiği Vestel PSM Radyo, yayın akışına eklediği sürpriz isimler ve yeni programlarıyla farkını hissettiriyor. Vestel PSM Radyo, sevilen programlarının yanı sıra renkli ve keyifli yeni programlarla yenilenen yayın akışıyla sanatseverlere farklı bir deneyim sunuyor.

Zorlu PSM’nin Vestel sponsorluğu ve Karnaval Medya Grubu iş birliğiyle hayata geçirdiği yeni performans alanı “Vestel PSM Radyo” günden güne büyümeye ve yayınlarını çeşitlendirmeye devam ediyor. Klasik rock, pop rock, indie rock, folk, turkish folk, jazz, ve soul gibi pek çok farklı müzik janrını barındıran yayın akışının yanı sıra özgün içerikli programlar da sunan Vestel PSM Radyo, sanatseverlere farklı bir deneyim sunuyor.

Son yirmi yıldır müzik sektöründe birçok farklı alanda çalışmalarını sürdüren Alper Bahçekapılı, kişisel favorilerini, kişisel hikâyeler üzerinden aktardığı ve türlerle sınırlı kalmadığı programı “Kabin” ile her pazar 12.00’de Vestel PSM Radyo’da dinleyicilerle buluşuyor. Doğu Yücel 'in “SoundTrack” ile Erel Eryürek’in her bölümünde farklı bir konuğu ağırladığı “İsim, Şehir, Hayvan” da dinleyiciler tarafından oldukça beğenilen programlar arasında yer alıyor.

Nilipek’in günün son saatlerinde dinleyicileri dünyanın her yerinden şarkı yazarlarıyla buluşturduğu programı “Üstünüzü Örtmeye Geldim”’in yanı sıra Nova Norda ve Birkan Nasuhoğlu’nun birlikte sunduğu “Düşünme! Hisset” de Vestel PSM Radyo’nun yeni programları arasında bulunuyor. Ayrıca Harun Tekin de müzik tarihinin sürprizlerini, bir dinleyici olarak kendisini etkileyen zamansız üretimleri konu ettiği “Yerli Yersiz” adlı programıyla haziran ayından itibaren Vestel PSM Radyo’da sevenleriyle buluşuyor.

Ferit Odman’ın davulun caz dünyasındaki önemli rolünü ve en güzel örneklerini paylaştığı “Davul Odası”; Kaan Sezyum’un dinleyicileri türler arasında müzikal bir yolculuğa çıkardığı programı “Türlerin Kökeni”; Kutsal Motor ekibinin “Bir Türkiye Uyarlaması”; Levent Dokuzer'in “Moodkiller”; Merve Evirgen'in “Keşifler Çeşmesi” ile “Nordik Simit”, “Radar”, “Örümcek” ve “Lokal Terapi” programları da dinleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Keyifli, eğlenceli ve sanat dolu dakikalar yaşamak için bir kulağınız hep Vestel PSM Radyo’da olsun!

image