Vestel Amfi açıkhava etkinlikleri başladı

Zorlu PSM’nin sevilen açık hava mekânı Vestel Amfi, yeni etkinlik takvimiyle fiziki mesafeli olarak açıldı. Haziran boyunca konserlerden stand-up gösterilerine, dj performanslarından spor karşılaşmalarının canlı yayınına kadar birçok farklı etkinliğin gerçekleştirildiği Vestel Amfi, yaz boyunca birbirinden değerli isimleri ağırlayacak.

Yaşayan bir açık hava mekânı olarak yaz aylarında birçok farklı etkinliğe sahne olan Vestel Amfi, haziran ayında her kesime hitap eden zengin bir programla sosyal mesafeli olarak misafirlerine yeniden merhaba dedi. Konserler ve dj performansları ile müzikseverlere keyifli zamanlar yaşatan Vestel Amfi, Avrupa Futbol Şampiyonası maçları ve Fransa Açık Tenis Turnuvası finali gibi spor etkinlikleri ile de sporseverlerin heyecanına ortak oldu.

Şenay Lambaoğlu ve İsmail Tunçbilek’in vokal ve enstrümana dayalı doğaçlaması; Türkiye'nin en güçlü pop caz vokallerinden Melis Sökmen’in eşsiz performansı “5 Kıta 1 Nefes”; piyano başında yazdığı şarkılarıyla melankolik, romantik ve samimi bir müziğin izini süren, alternatif popun yükselen ismi Ceren Gündoğdu; hem yerel hem de uluslararası sahnenin değerli isimleri ile birlikte performanslar sergileyen Kürşad Deniz ve muhteşem vokaliyle Sibel Köse; ünlü oyuncu ve vokal Ayça Varlıer, haziran ayında Vestel Amfi’de seyircilerle buluştu.

Önümüzdeki günlerde de Vestel Amfi’de birbirinden keyifli etkinlikler gerçekleşmeye devam edecek.