Zorlu Center’a

Altın Ödül!

Marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif verilerle değerlendiren Social Media Awards Turkey 2021’in kazananları belli oldu. Zorlu Center, yarışmanın Alışveriş Merkezleri kategorisinde Altın Ödül’e layık görüldü.

Beşinci kez düzenlenen Social Media Awards Turkey, bu yıl da sosyal medyayı en iyi şekilde kullanan marka ve sanatçıları ödüllendirdi. Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliğiyle düzenlenen Social Media Awards Turkey 2021 kapsamında 55 binden fazla sosyal medya marka hesabı SocialBrands puanlarına göre analitik olarak incelenirken, 1 Mart 2020 - 1 Mart 2021 dönemini kapsayan değerlendirmede hayran sayısı, hayran artışı, paylaşılan ileti sayısı, ileti türleri, elde edilen etkileşim ve etkileşim türleri gibi birçok farklı veri ele alındı. Sosyal medyaya damgasını vuran marka, ajans ve kişilerin açıklandığı online ödül töreninde Zorlu Center, Alışveriş Merkezleri kategorisinde Altın Ödül’ün sahibi oldu.

Zorlu Center sosyal medya içerikleri milyonlarca kişiye ulaştı

Pandemiyle birlikte yaşam şekillerimizin nerdeyse tamamen değiştiği ve sosyal medyada daha fazla zaman geçirdiğimiz bu süreçte Zorlu Center, içerikleri ve paylaşımları ile sosyal medya kullanıcılarının büyük beğenisini kazandı. Pandemi ile ilgili alınan bütün önlemlerin ve rutin olarak gerçekleştirilen sterilizasyon işlemlerinin anlatıldığı videolardan özel gün iletişimi kapsamında yapılan projelere kadar birçok farklı içerik Zorlu Center'ın sosyal medya hesaplarından yayınlandı.

Sunulan içeriklerin tümünde, pandemi koşullarında değişen ve gelişen kullanıcı alışkanlıkları dikkate alındı ve Zorlu Center hedef kitlesine hitap edecek içerikler hazırlandı. Bu içeriklere kullanıcıların gösterdikleri ilgi verilere de yansıdı. Zorlu Center, ilgi çeken içerikleriyle bir yıllık süreçte milyonlarca kullanıcıya ulaştı.