Vestel, yaşam alanlarına değer katıyor

Dayanıklılığı, şıklığı ve tasarımıyla yaşam alanlarını güzelleştiren Vestel marka ürünler, Avrupark Hayat Projesi ile HerDem Sağlıklı Yaşam Köylerinde konforu en üst seviyeye taşıyor.

Vestel marka ürünler, yaşam alanlarında şıklık ve uyum yaratmaya devam ediyor. Sunduğu sosyal imkânlar kadar İstanbul Havalimanı’na yakınlığı ile de dikkat çeken Avrupark Hayat projesi ve Silivri’de sadece 55 yaş üstü kişilerin yaşadığı HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri’nde, Vestel Proje Ortağım’ın sunduğu çözümler hayata geçirildi.

Vestel marka ankastre ürünler Avrupark Hayat Projesi’nin mutfaklarını güzelleştiriyor

Cihan İnşaat ve Emlak Konut GYO iş birliği ile yaklaşık 42.000 metrekarelik alanda oluşturulan Avrupark Hayat projesinde 1.095 adet konut ve 81 adet ticari ünite bulunuyor. Konutların mutfaklarında kullanılan karbon filtreli davlumbaz, 4 gözü gazlı ankastre ocak, 5 programlı ankastre fırın ve 4 programlı yarı ankastre bulaşık makineleri, mutfakta geçirilen her anı keyfe dönüştürüyor.

Vestel ürünleri ile HerDem Sağlıklı Yaşam Köylerinde üst seviyede konfor

İstanbul’un en sakin yerlerinden biri olan Silivri’de Makro İnşaat imzası taşıyan, doğayla iç içe ve sosyal yaşamın ön planda olduğu Herdem Sağlıklı Yaşam Köylerinde de Vestel marka ürünler ile yaşam alanları çok daha şık ve keyifli bir hale dönüşüyor. Yaşam köylerinde yer alan 614 konağın her birinde Vestel Retro statik buzdolabı, Truva sürgülü aspiratör, 5 kg çamaşır makinesi, 2 gözlü ve gazlı ankastre cam ocak, 5 programlı tam ankastre bulaşık makinesi, 5 programlı ankastre fırın ve 43” LED TV yer alıyor.