Raffles İstanbul’da

yaz farkı!

Modern Pan-Asya mutfağı:

Isokyo

Şehrin ödüllü restoranı Isokyo, şık ortamı, canlı atmosferi ve yeni sezona özel hazırlanan lezzetleriyle yemek keyfini zenginleştiren, zarif, eğlenceli ve etkileşimli bir menü sunuyor.

Sunulan yemek ve kokteyller, çağdaş ve yaratıcı yorumlarıyla unutulmaz bir deneyim yaratıyor. Pan-Asya lezzetlerini keşfetmek ve unutulmaz bir yemek deneyimi için Isokyo’ya rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Deneyin, tadına varın, keyfini çıkarın!

Rezervasyon ve detaylı bilgi için: 0212 924 02 00

Yaza özel menüler

Lounge 6’te!

Raffles İstanbul’un şehrin en güzel manzaralarına hakim muhteşem terasında yer alan Lounge 6 benzersiz atmosferi, Raffles’ın imza lezzetleri, yaza özel hazırlanan yepyeni kokteylleri ve serinletici içecekleri ile konuklarını şehirde bambaşka bir deneyime davet ediyor.

Lounge 6’in rahatlatıcı atmosferinde açık havuzun tadını çıkarabilir ve unutulmaz bir yaz günü deneyimi yaşayabilirsiniz.

Rezervasyon ve detaylı bilgi için: 0212 924 02 00

Five O’Clock ile bu yaz

çok lezzetli!

Şehrin en sevilen butik pastanesi Five O’Clock lezzetleri ile Raffles İstanbul’da keyifli bir çay saatinin tam zamanı.

Five O’Clock tarafından hazırlanan kekler, çörekler ve yaz lezzetleri ile otantik bir deneyim yaşamak için Lavinia Lounge’ta unutulmaz bir çay saati deneyimi sizleri bekliyor.

Rezervasyon ve detaylı bilgi için: 0212 924 02 00

Raffles İstanbul’da

Global Wellness Day kutlamaları

Raffles İstanbul, 7-12 Haziran’da Global Wellness Day’i birbirinden farklı eğitmenler ve içerik programı ile kutladı.

Misafirler, bir hafta boyunca gün batımı yogası, fonksiyonel eğitimler, meditasyon ve farkındalık çalışmaları ile ilgili seanslara katılım sağladı. Sadece bu döneme özel hazırlanan Raffles Spa Wellness Menüsü ile Raffles İstanbul, katılımcılarına unutulmaz bir deneyim sundu.

Hibrit toplantı deneyimini

şimdi keşfedin!

Hibrit özellikli etkinlik ve toplantılarınızı kusursuz hizmet anlayışıyla tasarlanmış, 1200 metrekare alana sahip, UVC teknolojisinin kullanıldığı üstün altyapı ile desteklenen salonlarımızda gerçekleştirebilirsiniz. Hijyen ve güvenlik protokollerine en üst düzeyde uygun, yüzde 100 temiz hava dolaşımının sağlandığı özel etkinliklerinizde ayrıca Raffles servisleriyle sunulan catering hizmetlerinin de tadını çıkarabilirsiniz.

Yeni nesil hibrit toplantı deneyimi için:

events.istanbul@raffles.com

0212 924 02 00