Valeron

yeni sezonda odalara baharı getiriyor!

Sezon trendlerine yön veren ve ev tekstili modasına şık dokunuşlar yapan Valeron, yeni sezon koleksiyonu ile de dikkatleri çekiyor. Her zaman elegan koleksiyonlara imza atan Valeron, bahar mevsiminin tazeliğini odalarına taşımak isteyenlere özel yepyeni nevresim takımını sunuyor.

Detaylarla farklılaşan, özenle işlenen zarif tasarımlarıyla seçkin bir tarz yaratan Valeron, yeni sezon koleksiyonuyla fark yaratmaya devam ediyor. Bahar çiçekleriyle tasarlanan Valeron Merano nevresim takımı, yaşam alanlarına lüks bir dokunuş yapıyor. Özel desen ve renkleriyle yatak odalarında ayrıcalıklı bir tarz kazandıran koleksiyon, ilkbaharın tazeliğini adeta mekânlarda hisettiriyor.

Lüks bir yatak odası stili için kusursuz bir seçenek olan nevresim takımı, naif desenlerin mükemmel işçilikle buluşmasıyla benzersiz bir şıklığa da imza atıyor. Sezon trendlerinden ilham alan ve dokusuyla fark yaratan Valeron koleksiyonlarını Zorlu Center Valeron, www.linens.com.tr ve seçili Linens mağazalarında inceleyebilirsiniz.

Zorlu Tekstil Marka Direktörü Çiğdem Solak:

“Yeni koleksiyonumuzda ilkbaharın enerjisinden ve doğanın güzelliklerinden ilham aldık!”

Genel olarak Valeron’u diğer markalardan farklılaştıran ve markanın çizgisini belirleyen temel özellikler nelerdir?

Biz Valeron için, “Yenilikçi ve sade koleksiyonlarıyla yaşam alanlarına özgün bir stil kazandırırken, ulaşılabilir lüksün ve sahiden evinize yakışan şıklığın adresi oluyor” diyoruz. Her koleksiyonumuzda özgün stiller ve sıra dışı çizgilerden ilham alıyoruz. İnce zevkler, yaşam alanlarına değer katmaya yönelik özel malzemelerle lüks deneyimi benzersiz bir noktaya ulaştırmaya çabalıyoruz. Yalnızca Türkiye’de değil, dünyada da kendi alanında detaylarla farklılaştığımız ve tasarımlarımızla seçkin bir tarz yaratarak sadelik ve lüks trendi birleştirdiğimiz koleksiyonlarımızla dikkat çekiyoruz. Yalnızca nevresim ve yatak örtüsü takımları değil, bornoz ve havlu çeşitlerine ve pikeye kadar oldukça zengin bir ürün yelpazesine de sahibiz. Yine bizi farklı kıldığını düşündüğümüz kişiye özel üretimlerimiz ve evin en özel alanları için rafine tasarımlarımızla unutulmaz dokunuşlar yaparken lüksü yeniden yorumluyoruz.

Valeron’un yeni koleksiyonu hangi özellikleriyle öne çıkıyor?

Yeni koleksiyonumuzda, elegan çizgimize yeni yorumlar getirdik. Bahar mevsiminin tazeliğini odalarına taşımak isteyenlere yepyeni bir nevresim takımı sunuyoruz. Bahar çiçeklerini de üzerinde taşıyan koleksiyon, rengi ve dokusuyla eşsiz bir stil yaratırken tasarımıyla da göz dolduruyor. Koleksiyonumuzda yer alan “Full Bloom” serisi ile müşterilerimize, her şekil ve büyüklükte çiçeklerle dolu büyük bir bahçe hayal edebilecekleri rengârenk bir dünya sunuyoruz. Full Bloom teması yepyeni, sıcak bir koleksiyon. Gösterişli çiçek desenleri ve farklı arka plan fikirleriyle teatral bir ifadeye sahip.

“Natural Contour” serimiz ise, doğadan ilham alıyor. Doğanın tüm renklerini kucaklıyor ve yepyeni bir bakış açısıyla harmanlıyor. Yalnızca toprak tonları, natürel renkler değil, çiçek siluetleri ve doğanın kendisini yansıtan önemli dokunuşlar yapıyor. “Modern Clarity” olarak adlandırdığımız, geçmişten izler taşıyan ama onu en etkin şekilde modernize eden temamızda ise, müşterilerimize rahat bir deneyim yaşatırken pastel renklerin gücüne vurgu yapıyoruz. Bu temada ortaya çıkan doğrusal desenler ve retro tarzı bugünün bütün ihtiyaçlarına da yanıt veriyor. Güçlü geometrik yapısı sayesinde sağlam bir dokunuş da yapıyor. Klasik desenleri ve rengiyle yatak odalarında ayrıcalıklı bir tarz sunan premium koleksiyonlarımızda da, artık gelenekselleşmiş Valeron zarafetinin en sakin stillerini yansıtmaya çalışıyoruz.

Yeni koleksiyonun ana teması nasıl oluştu? Hangi öncelikler gözetildi?

Aslında önceliğimiz her zaman sezon trendlerine yön verirken, ev tekstili modasına şık bir dokunuş yapmak. Özgün ve sıra dışı temaları bir araya en uyumlu ve ayrıcalıklı bir tarzla taşıyabilmek. Ama bu koleksiyonu hazırlarken, özellikle ilkbaharın enerjisinden ve doğanın güzelliklerinden ilham almaya ve bunu hem natürel hem de şık bir şekilde yansıtmaya çalıştık.

Alışıldık Valeron tasarımları lüks görünümlerini korurken, nakışlı, dantelli, jakarlı ve baskılı modellerin yanı sıra Premium koleksiyonu da göz alıcı bir şıklık sunuyor. Bu kez bu deneyimi doğadaki sadelikle birleştirdik. Önceliğimiz ise her zamanki gibi detaylarla farklılaşan ve özenle işlenen zarif tasarımlarıyla seçkin bir tarzı yaratırken, mükemmel işçiliğimizi, kaliteli ve özel yapıya sahip kumaşlarımızı da müşterilerimizin beğenisine sunmak oldu. Daha önce de söylediğim gibi Valeron yalnızca lüks ve şık ürünler sunmayı değil, müşterilerine rahatlığı, özgünlüğü, kendi moda anlayışlarına ilham verecek çizgileriyle bir deneyim yaratmayı amaçlıyor. Bunu son koleksiyonumuzda da yansıttığımızı düşünüyorum.