Zorlu PSM YouTube kanalında yepyeni bir program:

Gülinler ile

“Bir Masada Oturduk”

Zorlu PSM, sevilen isimleri farklı içerik formatlarıyla bir araya getiren YouTube serilerine bir yenisini daha ekledi. Büyük Ev Ablukada’nın sevilen solisti Gülinler’in her hafta farklı bir müzisyen konuğunu ağırladığı “Bir Masada Oturduk”, 19 Mart Cuma akşamı Zorlu PSM YouTube kanalında yayın hayatına başladı.

Dijital dünyada farklı formatlardaki içerikleriyle seyircilere yepyeni deneyimler sunmayı sürdüren Zorlu PSM, şu sıralar ilk solo albümü için hazırlıklarını sürdüren Gülinler’in sunduğu “Bir Masada Oturduk” programını YouTube takvimine ekledi. Daha önce “İbrahim Selim ile Bu Gece”, “PSM ile Soru & Cevap” ve “Sahne Tozu Yutanlar” gibi beğenilen YouTube serileriyle geniş kitlelere ulaşan Zorlu PSM, “Bir Masada Oturduk” ile takipçilerine rengârenk ve eğlenceli bir seçenek daha sunuyor.

Karakteri dekoruna yansıyan eğlenceli, sohbetli ve oyunlu bir müzik programı!

“Bir Masada Oturduk”un dekorunu, kariyerinin büyük kısmını sahne prodüksiyonlarında geçiren Gülinler’in kendi çizimleri ve el yapımı objeler oluşturuyor. Gülinler, kendi kreatif alanını bir sahneye dönüştürdüğü programda, müziği odağına alarak her hafta farklı bir konukla sohbet ediyor. Bu sırada Gülinler’in hayal dünyasını yansıtan çeşitli oyunlar oynanırken, tabii ki şarkılar da söyleniyor.

Çekimleri Zorlu PSM’nin sevilen caz klübü touché’de gerçekleştirilen ve Bant Mag.’ın da editoryal ve kreatif olarak dahil olduğu programın 19 Mart’ta Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanan ilk bölümüne çok yönlü sanatçı Fırat Tanış konuk oldu. Müzikal üretimlerinin yanı sıra Tanış’ın tiyatro ve resim çalışmalarına da değinilen ilk bölümün ardından Gülinler, Tutuşmuş Beraber, Deli Kan, Geri Ver gibi parçalarla dinleyicinin zihnindeki yerini sağlamlaştıran ve geçtiğimiz günlerde ilk solo albümü “Merhem”i dinleyicilerle buluşturan şarkıcı ve söz yazarı Melike Şahin’i konuk etti. Programın 2 Nisan’daki konuğu ise yeni nesil Türkçe rap'in öncülerinden Kamufle idi.

“Bir Masada Oturduk” her Cuma Zorlu PSM YouTube kanalından izlenebilecek.