Türkiye'ye Değer Katan Marka

Vestel

Vestel, Türkiye’yi uluslararası platformlarda başarıyla temsil eden ve ülkemize değer katan markalara verilen “Türkiye’ye Değer Katan Markalar Ödülleri”nde “İhracata Değer Katan Marka” ödülüne layık görüldü. Ödülü Vestel adına Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Olgun Zorlu aldı.

Tekstilden yapı sektörüne, bilimden sanata, spordan gastronomiye ülke ekonomisine katma değer sağlayan Türkiye'nin markaları üçüncü kez düzenlenen Değer Zirvesi ve Türkiye’ye Değer Katan Markalar Ödül Töreni’nde bir araya geldi. İstanbul'da düzenlenen ödül törenine Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk; Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay ile Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati katıldı.

Dünyaya yön veren trendlerle Türkiye’nin değerlerini oluşturan sektörlerin buluştuğu etkinlikte, liderlerin gelecek öngörüleri, hedefleri, salgın döneminde yaşananlar ve sürdürülebilirlik konuları ele alındı. Zirvenin ardından çeşitli alanlarda Türkiye'ye değer katan kişi ve kuruluşlara ödülleri Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından takdim edildi.

Yaptığı konuşmada ödül alan tüm markalar ve marka isimlerle iftihar ettiğini söyleyen Fuat Oktay, tasarlayan, fikir üreten ve ileri gitme çabasında olan herkesin ülkenin hedeflerine ulaşmasında rol oynayan birer “değer taşıyıcısı” olduğunu belirterek, tüm katılımcıları salgının olumsuz etkierine rağmen gösterdikleri azim ve gayret nedeniyle kutladı. “İhracata Değer Katan Marka” ödülüne layık görülen Vestel’in ödülünü Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Olgun Zorlu aldı.