ZORLU PSM’DE BU AY

Nisan 2021

Her yaşın ve her zevkten sanatseverin daimi buluşma adresi olan Zorlu PSM, #mesafeliamabirlikte mottosuyla başladığı yeni sezonuna kaldığı yerden devam ediyor. Nisan ayında hem fiziksel hem de çevrimiçi etkinlikleriyle hibrit bir şekilde sanatseverlerle buluşmaya hazırlanan Zorlu PSM’nin Nisan ayı programı her zaman olduğu gibi yine dopdolu.

2 NİSAN

PSM ONLINE // 18.30

KEREM GÖRSEV TRIO & SEDEF ERÇETİN CHAMBER JAZZ

Piyanoda Kerem Görsev, kontrbasta Volkan Hürsever ve davulda Ferit Odman’dan oluşan Kerem Görsev Trio, “Chamber Music” projesi kapsamında 2 Nisan akşamı viyolonsel sanatçısı Sedef Erçetin ile PSM Online üzerinden yeniden seyircilerle buluşuyor.

2-9-16-23-30 NİSAN

ZORLU PSM YOUTUBE KANALI // 20.00

BİR MASADA OTURDUK

Büyük Ev Ablukada’nın sevilen solisti Gülinler’in kendi kreatif alanını bir sahneye dönüştürdüğü ve her hafta farklı bir müzisyen konuğunu ağırladığı Zorlu PSM’nin yepyeni dijital serisi “Bir Masada Oturduk” Nisan ayı boyunca Zorlu PSM YouTube kanalında. Çekimleri Zorlu PSM’nin sevilen caz kulübü touché’de gerçekleştirilen “Bir Masada Oturduk”, her Cuma Zorlu PSM YouTube kanalından ücretsiz olarak izleyicilerle buluşuyor.

5-12-19-26 NİSAN

PSM ONLINE // 21.00

İBRAHİM SELİM İLE BU GECE

Geçtiğimiz sezon başından itibaren her hafta Zorlu PSM sahnesinde ağırladığı sürpriz konuk sanatçılarla seyirci karşısına çıkan İbrahim Selim’in sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece” Zorlu PSM Online üzerinden izleyicilerle buluşmayı sürdürüyor. İbrahim Selim’in renkli sunumunun yanı sıra her hafta sürpriz bir konuğun katıldığı programda müzikten stand-up’a, mizahtan güncel konulara, kültürün her alanına dokunan eğlence dolu dakikalar yaşanıyor.

2-3-4 NİSAN PSM ONLINE // 21.00

JAY-JAY JOHANSON

Jay-Jay Johanson, 19 Mart’ta dinleyicilerle buluşturduğu yeni albümü “Rorschach Test” sonrası sergileyeceği performans kaydı ile 2 Nisan saat 21:00’den 4 Nisan saat 23:59’a kadar PSM Online’da sevenlerinin karşısında olacak.

6-13-20-27 NİSAN

ZORLU PSM YOUTUBE KANALI // 20.00

SAHNE TOZU YUTANLAR

Tiyatrodan müziğe, danstan müzikale kadar farklı sanat dallarını aynı heyecanla sahnede icra eden pek çok sanatçıyı ağırlayan Zorlu PSM’nin yepyeni dijital serisi “Sahne Tozu Yutanlar”da her hafta sanatçılar birbirlerine merak ettikleri soruları sormaya ve sahnede olmanın kendileri için anlamını konuşmaya devam ediyor. “Hayallerin sınır tanımadığı bir deneyim alanı olan sahneyi bir de onların ağzından dinleyelim” temasıyla hayata geçirilen “Sahne Tozu Yutanlar”, her Salı saat 20.00’de Zorlu PSM YouTube kanalından ücretsiz olarak izleyicilerle buluşuyor.

6-7 NİSAN TURKCELL SAHNESİ // 18.00

CMYLMZ - DIAMOND ELITE PLATINUM PLUS

Dünyanın dört bir yanında 5 binin üzerinde stand-up gösterisi gerçekleştiren Cem Yılmaz, “CMYLMZ - Diamond - Elite - Platinum - Plus” şovunun yeni sezon gösterileri ile Nisan ayında yeniden Zorlu PSM seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

7 NİSAN

PSM ONLINE // 18.30

KALBEN PERFORMS THE BEATLES

ATAN KALPLER KULÜBÜ

Kalben, “The Beatles - Atan Kalpler Kulübü” konseri ile çocukluğun taze neşesini ve rock’n roll atmosferini yeniden sahneye taşımaya hazırlanıyor. Sanatçının, kalbimize kazınan Beatles şarkılarını seslendireceği konseri PSM Online üzerinden izlemek mümkün.

9 NİSAN PSM ONLINE // 18.00

YAŞAR

1996 yılında yayınladığı “Divane” adlı ilk albümüyle ülke çapında adını duyuran ve 90'lı yılların sonlarından bugüne kadar ülkenin en tanınan ve sevilen sanatçılarından biri olan Yaşar, 9 Nisan akşamı PSM Online’da sevenleriyle buluşuyor.

10 NİSAN

PSM ONLINE // 18:00

OZAN MUSLUOĞLU QUINTET

2009-2017 arası sekiz yıl boyunca her cuma akşamı TRT Radyo 3’te yayınlanan “Caz Saati” adlı radyo programından tanıdığımız Ozan Musluoğlu, bas gitar ile 16 yaşında tanıştı. Bugüne değin birçok ünlü yabancı müzisyenle çalışan Musluoğlu’nun 2015 yılında çıkardığı son albümü “My Best Friends Are Vocalists”, iTunes tarafından yılın en iyi caz albümü seçildi. 10 Nisan’da PSM Online’dan izlenebilecek konserinde müzisyene trompette Barış Doğukan Yazıcı, saksafonda Engin Recepoğulları, piyanoda Ercüment Orkut ve davulda Ferit Odman eşlik ediyor.

17 NİSAN PSM ONLINE // 18:30

SELEN BEYTEKİN

Piyano eğitimine 8 yaşında başlayan Selen Beytekin, Fatih Erkoç, Kerem Görsev ve Tony Jones gibi birçok kıymetli caz müzisyeniyle sahne aldı. Şu an hem inşaat mühendisi, hem mimar, hem de müzisyen olarak kariyerine devam eden Beytekin, unutulmayacak performansıyla 17 Nisan akşamı PSM Online sahnesinde.

30 NİSAN PSM ONLINE // 18.00

PSM CAZ FESTİVALİ: AYHAN SİCİMOĞLU & LATİN ALL STARS

Turcolatino akımının öncüsü ve Türkiye’nin en sevilen gezgini Ayhan Sicimoğlu, Türkiye’ye Latin müziğini sevdiren bir sanatçı olmasının yanı sıra yıllardır sunduğu gezi ve kültür programlarıyla da hayatın farklı renklerini öne çıkarıyor. Sicimoğlu’nun “Latin All Stars” orkestrasıyla seslendireceği eserlerin, samba kıpırtılarının, bolero, salsa, chacha ve özel sürprizlerin, dansın ve muhabbettin bir arada olacağı bu unutulmaz performans 30 Nisan’da PSM Online’da.

Zorlu PSM yeni sezonunda #mesafeliamabirlikte

Etkinliklere katılmayı sabırsızlıkla bekleyen tüm sanatseverlere steril ve güvenli bir deneyim ortamı yaratmak için yönetmeliklerde yer alan kuralları harfiyen uygulayan Zorlu PSM, aldığı önlemler çerçevesinde ateş ölçümü, fiziki mesafe kuralları, dijital bilet, temassız ödeme, ileri teknoloji hijyen ve dezenfektasyon uygulamalarını #mesafeliamabirlikte mottosuyla hayata geçiriyor. Günlük rutin temizlik süreçlerinin yanı sıra düzenli olarak profesyonel ekiplerin desteğiyle dezenfekte edilen Zorlu PSM, yakın zamanda hayata geçirdiği dijital bilet uygulaması ile de sanatseverlere etkinliklerle buluşabilmeleri için tüm kolaylıkları sağlıyor. Hem Zorlu PSM hem de gösteri salonlarındaki klima santrallerinde %100 taze hava ile çalışan ve virüs ve bakterilere karşı korunmada en etkili yöntem olan UVC (Ultraviyole) teknolojisi sayesinde seyirciler, açık hava güveninde etkinlik deneyimi yaşayabiliyor.