Eataly İstanbul ile

lezzet dolu 7 yıl!

Açıldığı ilk günden bu yana lezzet tutkunlarının değişmeyen adresi olan Eataly İstanbul, 7’nci yaşını kutladı. Eataly İstanbul, farklı damak zevklerine hitap eden restoranı, İtalyan ve Türk mutfağına özel yüzlerce artizanal ürünü bir arada sunan marketi ve 7’den 70’e herkese yemek yapmayı sevdiren mutfak atölyesi ile lezzetseverleri 7 yıldır İtalyan lezzetleriyle buluşturmayı sürdürüyor.

Lezzet dolu macerasına 7 yıl önce Zorlu Center’da başlayan Eataly İstanbul, bir yaşını daha sevenleri ve çalışanlarıyla birlikte kutladı. Restoran, market ve mutfak atölyesi fonksiyonlarını aynı çatı altında toplayarak İtalyan ve Türk artizanal ürünlerini İstanbullularla buluşturan Eataly İstanbul, açıldığı günden bu yana eşsiz bir deneyimin adresi oldu.

7 yıla binlerce mutlu anı sığdıran ve misafirlerine İtalya’nın en seçkin lezzetlerini sunan Eataly Istanbul, sevenlerine daha yakın olabilmek için bu yıl Eataly App’i devreye aldı. Eataly uygulması ile şimdi herkes İtalyan ve Türk mutfağının tüm ürünlerine kolayca ulaşabiliyor, yedikleri hakkında bilgi sahibi olabiliyor ve evlerinde harika sofralar hazırlayabiliyor.