TAÇ

antibakteriyel nevresim takımı ile

hijyenik bir uyku keyfi

İnovatif ürünleriyle evleri yenileyen TAÇ, sağlık ve hijyen konularının her zamankinden daha fazla önem kazandığı bu dönemde, antibakteriyel özellikli nevresim takımı koleksiyonu hazırladı. Sağlıklı bir uyku konforu sağlayan antibakteriyel kumaşla üretilen nevresim takımları, doğadan ilham alan farklı desen ve renkleriyle yatak odalarına aynı zamanda ferah bir dokunuş yapıyor.

Yumuşaklığı ve kalitesiyle yatak odalarına konforu taşıyan TAÇ nevresim takımları, şimdi antibakteriyel özelliğiyle rahat bir uykunun yanı sıra sağlığı korumaya da yardımcı oluyor. Biyosidal içerikli antibakteriyel kumaşlarla üretilen ve pamuksu dokusu ile cilde dost olan antibakteriyel nevresim, bakteri oluşumunu yüzde 99,7 oranında engelliyor. Evde gönül rahatlığıyla kullanılabilen ve doğadan ilham alan desenlerle yatak odalarına ferah bir dokunuş katan ürün, 60 derecede 50 yıkamaya kadar dayanıklılığını koruyor.

Sağlığınızı düşünen tüm ürünler TAÇ’ta

TAÇ, antibakteriyel nevresimin yanı sıra diğer yenilikçi ürünleriyle de kullanıcılarına sağlıklı bir yaşam sunuyor. Bunlardan TAÇ Kullan-At ürün grubu, ister seyahatte ister ev dışı konaklamalarda kullanılabilecek tek kullanımlık ürünlerden oluşuyor. Bu ürünler, çarşaftan nevresime, yastık kılıfından havluya, seccadeden uyku tulumuna kadar hemen her ihtiyaca cevap veriyor. Antibakteriyel yıkanabilir maskeler ise pamuksu dokusu ve yüze rahat oturan yapısı ile gün boyu rahatlık ve hijyen sunuyor.