VFit akıllı ürün ailesi ile

sağlıklı bir yaşama ilk adım

Vestel akıllı ürün ailesinin akıllı uygulaması VFit+; Akıllı Uyku Işığı, Akıllı Saat ve VFit Akıllı Tartı ile bireylere sağlıklı bir yaşamın anahtarını sunuyor. Vestel’in akıllı cihazları arasında entegrasyon sağlayan VFit+; akıllı saat ve tartının ölçümlediği verileri her an görüntüleyebilme ve böylece biyolojik değişimleri, günlük aktiviteleri, vücut kompozisyonunu, uyku kalitesini ve su tüketimini anlık olarak takip etme olanağı veriyor.

Vestel Akıllı Uyku Işığı ile kaliteli uyku ve müzik

Akıllı ürün ailesinin en yeni üyesi Vestel Akıllı Uyku Işığı, dinlendirici kırmızı ışığı ve huzur veren ses programı sayesinde kolayca uykuya dalmayı sağlarken, VFit+ mobil uygulamasıyla belirlenen zamanda, kademeli olarak artan ışık ve müzik eşliğinde doğal bir şekilde uyanmayı da kolaylaştırıyor. Farklı ruh hallerine uygun 16 milyon renk seçeneği sunan Vestel Akıllı Uyku Işığı, bluetooth hoparlör özelliği sayesinde kullanıcının cep telefonundan dilediği müziği dinlemesine olanak veriyor. Uzaktan kontrol özelliği ile de, el hareketleriyle veya dokunarak ışık ve müzik ayarları değiştirilebiliyor.

Vestel Akıllı Saat, sağlıklı ve pratik bir hayatın kapılarını açıyor

Vestel VFit akıllı ürün ailesinin sevilen üyesi Vestel Akıllı Saat, spor modu, kalp atışı ölçümü, uyku takibi, adım ve mesafe ölçümü özelliklerine sahip. Spor modu ile gün içerisinde yapılan egzersiz süresini ve harcanan kalori miktarını ölçümleyen Vestel Akıllı Saat, bu sayede sportif faaliyetleri daha iyi yönetebilmek için gerekli olan verilere kolayca ulaşmayı sağlıyor. Aktivite hatırlatıcısı ise hareketsiz kalınan zamanları tespit ederek uyarı veriyor ve kullanıcıyı daha dinamik bir yaşama teşvik ediyor. Uyku takibi özelliği sayesinde sağlık için büyük önem taşıyan uyku kalitesi ölçümlenebiliyor. Müzik kontrolü ve nefes egzersizi özellikleri de rahatlamaya yardımcı oluyor. Kullanıcılar, Vestel Akıllı Saatlerini VFit+ ile entegre ederek tüm sağlık ve spor göstergelerini hem VFit+ mobil uygulamasından hem de akıllı saatlerinden günlük olarak takip edebiliyor.

Vestel Akıllı Saat, ayrıca çağrı, mesaj ve sosyal medya bildirimi, su geçirmeme özelliği, uzun pil ömrü ve fener fonksiyonuyla da kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Kırmızı ve mavi olmak üzere iki renk seçeneği bulunan Vestel Akıllı Saat’in siyah renkli kordonu da kullanıcılara hediye olarak veriliyor. 

VFit Akıllı Tartı ile vücudunuzu tanıyın

Vestel VFit akıllı ürün ailesinin diğer üyesi VFit Akıllı Tartı, sadece vücut ağırlığını ölçmekle kalmayıp kullanıcının vücut kompozisyonuyla ilgili veri ve istatistikleri de sağlıyor. Vücut kitle indeksi, bazal metabolizma hızı, yağ-kas oranı, kemik yoğunluk ölçümü, su kitlesi oranı ve iç organ yağ analizi sağlayan akıllı tartı ile vücut kompozisyonunu takip ederek, zinde ve sağlıklı bir yaşama adım atmak artık çok kolay.