EATALY

hiç bu kadar yakın olmamıştı!

Eataly İstanbul, yeni sipariş uygulaması “Eataly” ile hizmetinizde!

İlk günden bu yana misafirlerine gerçek İtalyan lezzetlerinden oluşan çok geniş bir yelpaze sunan Eataly İstanbul, birbirinden lezzetli ürünlerini evlere taşıyacak olan Eataly App uygulamasını tüketicilerle buluşturdu. App Store ve Google Play üzerinden kullanıma sunulan uygulama, online sipariş verme olanağı ile Eataly’yi artık evlere taşıyor.

Eataly online sipariş uygulaması ile müşterilerine bir adım daha yaklaştıklarını söyleyen Eataly Executive Şefi Claudio Chinali, “Eataly’nin ardındaki fikir çok basit: En kaliteli İtalyan yemeklerini yiyebileceğiniz, satın alabileceğiniz ve yedikleriniz hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz her şeyi, aynı çatı altında toplamak. Bu fikirle yola çıkan Eataly, ilk mağazasını 2007 yılının Ocak ayında Torino’da açtı. Türkiye’de de 2013 yılından beri büyük bir keyifle hizmet veriyoruz. Bu süreçte tüm ekibimizle İtalyan ve Türk kültürününün tüm güzelliklerini sentezledik ve harika dostluklar oluşturduk. Türkiye’deki yedi yıllık serüvenimiz, şimdi online market ile daha da ulaşılabilir oluyor. Artizanal günlük üretim peynirlerimizden günlük ev yapımı taze makarna çeşitlerimize, İtalyan soslarından kendi üretimimiz tüm artizanal lezzetlere kadar, geniş ürün yelpazemizi sevenlerimizle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

Claudio Chinali, uygulama ile büyük bir aile olmaya bir adım daha yaklaştıklarını belirterek, “İtalyan ve Türk market ürünlerini satın alabileceğiniz Eataly uygulaması, sürpriz indirimler ve yeni eklenen ürünlerle misafirlerimize Eataly deneyimini evlerinde de yaşama fırsatı sunuyor. En özel tariflerimizle çok yakında YouTube kanalı ile de birlikte olmayı hedefliyoruz. Biz işimizi çok seviyoruz. Şimdi çok daha büyük bir aile olmak istiyoruz!” şeklinde konuştu.

Eataly Exective Şefi Claudio Chinali:

“Biz işimizi çok seviyoruz.

Şimdi çok daha büyük bir aile

olmak istiyoruz!”