Yeni sezona

Cem Yılmaz ile merhaba

Zorlu PSM, yedi aylık bir aradan sonra misafirleriyle yeniden buluştu. “Yeni Normal”e uygun hale getirdiği salonları ve aldığı önlemlerle #mesafeliamabirlikte diyen Zorlu PSM, her gösterimi kapalı gişe sahnelenen Cem Yılmaz’ın sevilen şovu CMYLMZ - Diamond - Elite - Platinum - Plus ile sezonu açtı.

Pandemi nedeniyle mekânlarındaki etkinliklerini 13 Mart’ta durduran ve 7’nci sezonunu dijital etkinliklerle tamamlayan Zorlu PSM, dünyanın dört bir yanında 5.000’in üzerinde stand-up gösterisi gerçekleştiren Cem Yılmaz’ın son şovu CMYLMZ - Diamond - Elite - Platinum - Plus ile yeni sezonuna merhaba dedi.

Eğlencenin ve kahkahanın dozunun bir an olsun düşmediği gösteri, Zorlu PSM’nin tüm alanlarında fiziki mesafe kuralına (1,5 metre) uyulması için yapılan yönlendirmeler, etkinlik girişlerindeki HES kodu sorgulaması ve yüzde 60 doluluk kapasitesi gözetilerek salon içinde alınan önlemler doğrultusunda gerçekleştirildi. Ayrıca temiz hava kalitesini artırmak amacıyla Zorlu PSM salonlarında yenilenen havalandırma sistemi de gösteride ilk kez kullanıldı.

Gece boyunca seyircilere kahkaha dolu anlar yaşatan Cem Yılmaz, normale dönüş sürecinde sanatı ve sanatçıyı destekleyen ve kendisini yalnız bırakmayıp izlemeye gelen seyircilere samimi teşekkürlerini iletmeyi de ihmal etmedi.

Zorlu PSM yeni sezonunda #mesafeliamabirlikte

Etkinliklere katılmayı sabırsızlıkla bekleyen tüm sanatseverlere sağlıklı ve güvenli bir ortam sunmak için yönetmeliklerdeki tüm kuralları harfiyen uygulayan Zorlu PSM, aldığı önlemler çerçevesinde ateş ölçümü, fiziki mesafe kuralları, temassız ödeme, ileri teknoloji hijyen ve dezenfektasyon uygulamalarını #mesafeliamabirlikte mottosuyla hayata geçirdi.

Günlük rutin temizlik süreçlerinin yanı sıra düzenli olarak profesyonel ekiplerce dezenfekte edilen Zorlu PSM, tüm iç mekânlarda virüs ve bakterilere karşı korunmada en etkili yöntem olan UVC (Ultraviyole) teknolojisi ile donatılmış ve yüzde 100 taze hava ile çalışan klima santralleri ile hava kalitesini de en üst seviyeye çıkardı. Ayrıca yakın zamanda dijital bilet uygulamasını hayata geçiren Zorlu PSM, sanatseverleri etkinliklerle buluşturmak için gereken bütün kolaylıkları sağlamayı sürdürüyor.

Zorlu PSM Genel Müdürü Murat Abbas:

Misafirlerimizi kendi mekânımızda ağırlamayı özledik. Her türlü hijyen ve koruma önlemini almış olarak yeni sezonumuzu açtık. Zorlu PSM’ye gelecek sanatseverlerin içinde, sosyal mesafe ve hijyen konusunda hiçbir kaygı olmamasını istiyoruz.