Vestel’den

Türk milli voleybolcularımıza

tam destek!

2016-2017 sezonundan beri Türk Voleybolunun ana sponsoru olan Vestel, Türkiye Voleybol Federasyonu ile olan iş birliğini milli takımlar düzeyine taşıdı. Yeni dönemde A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın ana sponsorluğunu ve Türkiye Erkek Voleybol Milli Takımının resmi sponsorluğunu üstlenen Vestel, ayrıca Türk Voleybolunun en önemli simgelerinden TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’na da adını verecek.

Vestel’in beş yıl önce dünyanın en değerli ligine sponsor olarak başladığı yolculuğu, voleybola olan inancı ve artan desteğiyle “Kadın Voleybol Milli Takımları Ana Sponsorluğu” ve “Erkek Voleybol Milli Takımları Resmi Sponsorluğu” ile devam ediyor. Her zaman ve her yerde voleybolun yanında olan Vestel, yeni dönemde de Türk Voleybolunu en üst seviye “Vestellemeye” devam edecek. Vestel, Türkiye Voleybol Federasyonu ile yapılan 3 yıllık sponsorluk anlaşması ile voleybolun yükselişine katkıda bulunmaya devam ederken, milli takımlarımızla yepyeni başarıları birlikte kucaklayacak.

Sponsorluk anlaşması çerçevesinde ayrıca Türk Voleybolunun simge mekânlarından biri olan TVF Burhan Felek Voleybol Salonu, üç yıl boyunca “TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu” adıyla maçlara ve voleybol organizasyonlarına ev sahipliği yapacak.

Ergün Güler: “İş birliğinde yeni bir adım atıyoruz”

Türk Voleybolunun Vestel’le anılmasının kendilerini çok mutlu ettiğini dile getiren Vestel Genel Müdürü Ergün Güler, “2016-2017 sezonunda Türk Voleybolu ile iş birliği yapmaya karar verdiğimizde hedeflerimizi de belirlemiştik. Vestel’in ilk hedefi, Türkiye’nin en başarılı spor dalı olan kadın voleybolu başta olmak üzere voleybola hak ettiği ilginin gösterilmesini sağlamak, sporun ilerlemesine, başarılarına katkıda bulunmak ve voleybolu daha fazla kişiye sevdirmekti. Bunu kısa sürede gerçekleştirdik. İş birliğimiz boyunca Sultanlar Ligi’ne elimizden gelen en yüksek katkıyı sunduk. Şimdi ikinci adımı atma zamanı geldi. Adımızı, olabilecek en üst noktaya, yani Kadın Milli Takımımızın formasının göğsüne yazdırdık. Ayrıca Erkek Milli Takımlarımızın da resmi sponsoru olmaya devam ediyoruz. Öte yandan Türk Voleybolunun en önemli simgelerinden, voleybolun mabedi diyebileceğimiz TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’na da adımızı vermenin gururunu yaşıyoruz. Türkiye’deki tüm voleybol paydaşlarına dokunmamıza olanak sağlayan bu iş birliğinin voleybolumuza hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Mehmet Akif Üstündağ: “Tüm Vestel ailesine Türk Voleybolu adına sonsuz teşekkürler!”

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ise Vestel ile imzalanan anlaşmayla ilgili olarak şunları söyledi:

“Vestel ile 2016-2017 voleybol sezonunda başlayan değer ortaklığımıza bugün bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Vestel, bugüne kadar Türkiye Voleybol Federasyonu’na ana sponsorluğuyla destek verdi ve Avrupa’nın en iyi ligi olan Sultanlar Ligi’ne isim sponsoru oldu. Vestel, artık başta A Milli Kadın Voleybol Takımı olmak üzere, tüm kadın voleybol milli takımlarının ana sponsorluğunu; yine başta A Milli Erkek Voleybol Takımı ile birlikte tüm erkek voleybol milli takımlarımızın resmi sponsorluğunu üstlenecek. Ayrıca bugün itibariyle Vestel’in, voleybola ulusal ve uluslararası arenada her daim ev sahipliği yapan TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’na isim sponsoru olacağını sizlerle paylaşıyor ve bundan mutluluk duyuyoruz. Bu anlaşmayla birlikte salonun adı artık ‘TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’ olarak anılacak. Sizlerin huzurunuzda bir kez daha, başta Vestel Genel Müdürü Ergün Güler olmak üzere tüm Vestel ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, anlaşmanın Türk Voleybolu adına hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”

Birlikte nice zaferlere!

Vestel, Türk voleyboluna verdiği destek çerçevesinde, Türkiye Kadın A Milli Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem’in kamera karşısına geçtiği özel bir reklam filmi yayınladı. Eda Erdem’in küçüklüğünden fotoğraflar ve bugüne dek oynadığı önemli karşılaşmalardan karelerin yer aldığı, hikâyenin Eda Erdem’in kendi sesinden anlatıldığı reklam filmi, Covid-19 salgını sonrasında yavaş yavaş normal hayata dönülen bugünlerde, müsabakaların yeniden başlamasıyla voleybola dönüşün de müjdesini veriyor.

Vestel’in yeni zaferlerde her zaman Türk voleybolunun yanında olduğunu vurgulayan reklam filmi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda yayına girdi.