Yepyeni markalar ve yepyeni keyifler Zorlu Center'da

Alışveriş merkezi, Türkiye’nin ve bölgenin en büyük Performans Sanatları Merkezi, Raffles İstanbul ve modern ofis ve rezidans konsepti ile İstanbul’da ayrıcalıklı bir yaşam deneyimi sunan Zorlu Center, dünyaca ünlü markaları bünyesine katarak marka karmasını zenginleştirmeye devam ediyor.

Zorlu Center, hizmet kalitesi ve zengin marka karmasına son eklenen L’Occitane en Provence, The Kooples, Falconeri ve Fredonia Coffee ile misafirlerine, eşsiz ve ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor. Yeni konsepti ile kişiselleştirilmiş müşteri deneyimi sunan, spor giyimin önde gelen markalarından Asics ise önümüzdeki günlerde Zorlu Center’da marka tutkunları ile buluşacak.

L’Occitane en Provence

Doğal ve organik içerikli kişisel bakım ve kozmetik ürünleri sunan Fransız kozmetik markası L’Occitane en Provence, Türkiye’deki ilk “True Story” konsept mağazası ile Boğaz Katında hizmet vermeye başladı.

The Kooples

Hem kadın hem de erkek koleksiyonlarının her bir parçasının her iki taraf için de giyilebilir tasarımlarla yaratıldığı, Fransız moda dünyasının içinden çıkan ancak klasik İngiliz çizgilerini yansıtan sıra dışı bir şıklığa sahip The Kooples, Türkiye’deki ilk mağazasını Zorlu Center’da açtı.

Falconeri

Kaşmirden trikoya, hem kadınlar hem de erkekler için geniş bir koleksiyona sahip, İtalyan kalitesini ve uzmanlığını tam anlamıyla yansıtan Falconeri Boğaz Katında hizmete girdi.

Fredonia Coffee

Nitelikli kahveyi, sevilen karakteri Fred ile birlikte botanik bahçesini anımsatan bir atmosferde sunan Fredonia Coffee, sezonluk içecekler, doğa dostu aksesuarlar ve farklı tüketim tercihine göre hazırlanmış atıştırmalıklarla Köprü Katında kahveseverlerle buluşuyor.