Zorlu Center’da

otopark ödemesi yapmak artık çok kolay!

Zorlu Center’da Zorlu World ile mobil ortama taşınan otopark ödeme işlemleri ziyaretçilere büyük kolaylık sağlıyor. Kullanıcı ve mobil ödeme sayılarındaki hızlı artış, pratik ve güvenli ödeme imkânı sağlayan uygulamanın müşteriler tarafından da benimsendiğini gösteriyor.

Zorlu Center'da otopark ödemeleri Zorlu World ile mobil ortama taşındı. Temmuz ayında devreye alınan mobil ödeme sistemi, hızlı ve güvenli ödeme altyapısı sayesinde misafirlere otopark ödemelerini gişeye gitmeden, kolayca uygulama üzerinden yapabilme olanağı sağlıyor. Bu avantajdan yararlanabilmek için ziyaretçilerin plaka ve ödeme yapmak istedikleri kart bilgilerini Zorlu World uygulamasına sadece bir kez kaydetmeleri yeterli. Böylece misafirler, otopark ödemesinden önce kayıtlı aracını seçerek otoparkta kalma süresini ve ödenecek tutarı görebiliyor ve tek tıkla ödemesini gerçekleştirebiliyor.

Uygulamanın hayata geçmesinden itibaren Zorlu World mobil uygulama kullanıcı sayısındaki artış ve mobil ödemelerin otopark ödemelerindeki payının hızla yükselmesi, misafirlerin de bu güvenli ve pratik çözümü benimsediğini gösteriyor. Zorlu World mobil uygulaması ile misafirlere otoparkta kolay ödeme, navigasyon ve kampanyalar gibi özelliklerle en iyi deneyimi sunmayı hedefleyen Zorlu Center, yeni fonksiyonlar ve yeniliklerle uygulamayı geliştirmeyi sürdürüyor.