Vestel Müşteri Hizmetleri

“En İyi İşyeri”

seçildi

Vestel Müşteri Hizmetleri, dünyanın önde gelen insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı şirketlerinden Kincentric tarafından “Türkiye’nin En İyi İşyeri” unvanıyla ödüllendirildi.

Uluslararası bağımsız insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı şirketi Kincentric’in 20 yıldır yürüttüğü “Best Employers / En İyi İşyerleri” araştırmasının 2019 yılı sonuçları açıklandı. Çalışanlarla yapılan görüşmeler ve işyeri mükemmelliğinin ölçümlendiği araştırmalar kapsamında Vestel Müşteri Hizmetleri, 50 farklı sektörden 200’ü aşkın şirket arasında çalışanlarına en iyi iş yeri deneyimi ve çalışma ortamı sağlayan 32 şirketten biri oldu. Türkiye’nin en geniş katılımlı işyeri araştırması olan Kincentric Best Employers kapsamında çalışanlar işyerlerini bağlılık, çeviklik, liderlik ve yetenek olmak üzere günümüz iş dünyasının önemli gündem maddeleri ekseninde değerlendirdi.

Dünya çapında 20 yıldır yürütülen, Türkiye’de ise 13’üncü kez düzenlenen araştırma kapsamında “En İyi İşyeri” ödülü almaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürü Dr. A.Tarkan Tekcan, “Uluslararası saygın danışmanlık kuruluşu Kincentric tarafından yapılan araştırma sonucunda, mavi ve beyaz yaka çalışanlarımızın değerlendirmeleriyle ‘En İyi İşyeri’ seçildik. Vestel olarak müşterilerimize beklentilerinin ötesinde, fark yaratan bir müşteri deneyimi yaşatmak için büyük bir motivasyonla çalışıyoruz. Bu motivasyonun kaynağının çalışan mutluluğu olduğunu asla unutmadan yolumuza devam ediyoruz. Bu anlamlı ödülde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim,” açıklamasında bulundu.