Vestel’in ürettiği beyaz eşyalara

Almanya’dan tam not!

Almanya’nın prestijli test kurumlarından Haus & Garten, Vestel City’de üretilen bulaşık, çamaşır ve çamaşır kurutma makinelerini en yüksek puanla bir kez daha zirveye taşıdı. Dünya çapındaki güçlü rakiplerini geride bırakan Vestel üretimi bulaşık, çamaşır ve çamaşır kurutma makineleri, son kullanıcıya performans, yüksek enerji ve su tasarrufu gibi önemli avantajlar sağlıyor.

Vestel’in lisanslı markası olan Sharp markalı bulaşık, çamaşır ve çamaşır kurutma makineleri, Almanya’nın prestijli test kuruluşlarından Haus & Garten Test ve testberichte.de tarafından performans, güvenlik, kullanım kolaylığı ve enerji tüketimi konularında yapılan testlerde en yüksek skorları elde etti. Zorlu kriterler içeren testler sonucunda, yenilikçi ve sürdürülebilir teknolojilerine sahip Vestel üretimi çamaşır kurutma makinesi, rakiplerini geride bırakarak 763 farklı ürün arasında birinci oldu.

Test edilen Vestel üretimi diğer ürünlerden çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ise hem fonksiyonellik hem de performans açısından en iyi puana ulaştı ve dört farklı ürün arasından dünyaca ünlü rakiplerini geride bırakarak birinci oldu.

Turan Erdoğan: “Ürünlerimiz dünya çapındaki rakipleri arasında kalitesini bir kez daha ispatladı!”

Elde edilen başarılı sonuçlar hakkında konuşan Vestel Şirketler Grubu CEO’su Turan Erdoğan, “Vestel olarak en iyi ve en yeni teknolojiye sahip ürünler üretmenin yanı sıra ürünlerin tasarımlarına, kullanım özelliklerine ve çevreye duyarlılığına da dikkat ediyoruz. Saygınlığı ve güvenirliği herkes tarafından bilinen ve tüketicinin satın alma kararında etkisi olan Haus & Garten Test kuruluşu, dünyaca ünlü beyaz eşya, TV ve cep telefonu markalarını birçok kritere göre test ediyor. Tasarımını ve üretimini yaptığımız ürünler, sağladığı özelliklerden dolayı birçok markayı geride bırakarak zirveye yerleşti. Ürünlerimiz dünya çapındaki rakipleri arasında en yüksek puanı alarak birinci sıraya yerleşti ve kalitesini bir kez daha ispatladı. Vestel olarak bu başarı bizi oldukça gururlandırdı. Bu başarıda emeği geçen tüm çalışanlarımızı bir kez daha tebrik ediyorum” dedi.