“Zorlu Yılbaşı Festivali”
ile yeni yıla merhaba!


Zorlu Center, Aralık ayı boyunca birbirinden renkli etkinlikler, Yeni Yıl Köyü ve Nil Karaibrahimgil konseri ile yeni yıl coşkusunu Zorlu Yılbaşı Festivali’nde yaşattı.

Zorlu Center, 30 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında Zorlu Yılbaşı Festivali’ne ev sahipliği yaptı. Festival kapsamında 6’ncı kez kurulan Zorlu Yeni Yıl Köyü’ndeki yerlerini alan birçok özel marka, 30’dan fazla alışveriş kulübesinde Zorlu Center misafirlerine her zevke uygun binlerce hediye alternatifi sundu. Birbirinden renkli etkinlikler ve eğlenceli fotoğraf alanları da Zorlu Center’ı 7’den 70’e tüm misafirler için eğlenceli bir festival alanına dönüştürdü.

Nil Karaibrahimgil Zorlu Center’ı şarkılarıyla coşturdu

Zorlu Yılbaşı Festivali kapsamında 19 Aralık günü ise Nil Karaibrahimgil, Meydan Katı Park Alanı’nda hayranlarıyla buluştu. Kendi yazdığı ve bestelediği şarkılarıyla ilham veren Nil Karaibrahimgil, enerjik sahne performansı ile en sevilen şarkılarını bu kez Zorlu Center misafirleri için seslendirdi.


Konserinde geçmişten günümüze uzanan ve dillerden düşmeyen şarkılarına yer veren Karaibrahimgil, “Burası İstanbul”, “İyi ki”, “Tek Taş”, “‘Benden Sana” ve “Gitme Yoksa” gibi şarkılarını sevenleriyle birlikte söyledi. “Aşık olamayanlar 2020’de inşallah aşık olurlar” temennisi ile “Resmen Aşığım” şarkısını seslendiren Nil Karaibrahimgil, “Konser vermeyi o kadar çok özledim ki beni çok mutlu ettiniz, çok teşekkür ederim” diyerek alkışlar eşliğinde sahneden ayrıldı.