“Yüksek Teknoloji
Özel Ödülü”
Vestel'in

Vestel Beyaz Eşya, 2018 yılında gerçekleştirdiği Ar- Ge çalışmalarıyla Teknopark İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü tarafından “Yüksek Teknoloji Özel Ödülü”ne layık görüldü.

Türkiye’nin ilk teknoloji geliştirme bölgeleri arasında yer alan İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Teknopark İzmir) tarafından inovasyon ve yüksek teknoloji alanlarındaki çalışmaları özendirmek ve girişimciliği ödüllendirmek amacıyla düzenlenen “Teknopark İzmir Yüksek Teknoloji Ödülleri” sahiplerini buldu. Bu yıl ilk kez verilen “Teknopark İzmir Yüksek Teknoloji Özel Ödülü”nü de kapsayan organizasyonda, hem Teknopark İzmir’de çalışmalarını sürdüren Ar-Ge firmaları hem de ulusal boyutta öne çıkan kurum ve kuruluşlar ödüllendirildi.


Vestel Beyaz Eşya, 2018 yılında gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarıyla “En Başarılı Büyük Ölçekli Kuruluş Ödülü”ne layık görüldü. Ödülü, Vestel Beyaz Eşya adına Bulaşık Makinesi Fabrikası Ar-Ge Müdürü Evren Bal, Teknopark İzmir Yönetim Kurulu Başkanı ve İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektörü Prof. Dr. Yusuf Baran’ın elinden aldı.