Raffles Istanbul’da
yeni yıl coşkusu

Raffles Istanbul, misafirleriyle 2020 yılını yine coşkuyla kutladı. Yılbaşı gecesi, artık bir gelenek haline gelen Lavinia’daki Yeni Yıl Kokteyli sonrası Rocca Restaurant'da modern Avrupa mutfağından seçkin lezzetlerin sunulduğu Yeni Yıl Kutlama Yemeği, Isokyo Restoran’da Pan-Asya mutfaklarından esinlenen Yeni Yıl Gala Yemeği ve gecenin sonunda Long Bar'ın efsanevi Yeni Yıl Partisi ile bir şölene dönüştü.


Ayrıca Raffles Istanbul, yılbaşını çok özel bir anıya dönüştürmek için 30 Aralık - 2 Ocak arasındaki iki gecelik konaklamalar için konuklarına özel ikramlar ve sürprizler sundu. Raffles Patisserie’de ise yılbaşına özel seçkin tatlı ve tuzlu çeşitlerinin yanı sıra zarif Bûche de Noël, yılbaşı kurabiyesi, panettone ve zencefilli kurabiye evi, yılbaşını bir lezzet şölenine çevirdi.

Raffles Spa Biologique Recherche ile yenilenme zamanı

Raffles Spa’nın yepyeni markası Biologique Recherche ile tanışmaya Raffles Spa’ya davetlisiniz. Cildi diğer bütün hayati organlarla birbirine bağlı bir organ olarak kabul ederek ve cilde karşı bütünsel bir klinik yaklaşım geliştirerek 40 yılı aşkın süredir ve 70’i aşkın ülke ile paylaştığı yenilikçi ürünleriyle muhteşem bir etkililiğe sahip olan Biologique Recherche, Raffles Spa’da sizleri göz alıcı bir değişime çağırıyor...

0212 924 03 20

Türkiye’den lezzetler Rocca’da

Geleneksel Türk kebapları ve ızgaralarına, tadı damağınızda kalacak mezeler eşlik ediyor ve sınırsız yemek keyfi seçkin tatlılarla taçlanıyor. Canlı müzik eşliğindeki eşsiz büfe ve efsanevi Raffles servisi, misafirlerini aile ve arkadaşlarıyla keyfini çıkaracağı özel bir akşama bekliyor.

Her cuma saat 19:00-22:30 arası Rocca’da…

0212 924 0200

Pazar günlerinin vazgeçilmezi
Raffles Brunch!

Raffles Brunch’ın efsanevi büfesinde canlı pişirme istasyonlarından Isokyo’nun Pan Asya lezzetlerine, deniz ürünlerinden makarna ve risottolara kadar eşsiz bir yelpaze misafirlerini bekliyor. Brunch keyfine eşlik eden canlı müzik performansının yanı sıra GoodForAllKids'in özel olarak tasarladığı sanat atölyelerinde çocuklar yaratıcılıklarını geliştirme fırsatı yakalıyor.

0212 924 0233