Eataly, bu yaz da çok lezzetli!

Restoran, market ve mutfak atölyesi fonksiyonlarını aynı çatı altında toplayarak İtalyan ve Türk artizanal ürünlerini İstanbullularla buluşturan Eataly, yazın tadını rengârenk ve lezzet dolu yemeklerle çıkartmak isteyen konuklarını bekliyor.


Eataly, sevdikleriyle birlikte güneşli havaların keyfini lezzetli İtalyan yemekleri eşliğinde çıkartmak ve uzun uzun sohbet etmek isteyenlere, şehrin ortasında harika bir İtalyan mutfağı deneyimi sunuyor.

Konuklar, İtalya’nın nefis antipasti tabaklarıyla lezzet yolculuğuna harika bir başlangıç yapıp, ardından istedikleri geleneksel İtalyan yemeğiyle lezzet şölenine hız kesmeden devam edebiliyorlar. Farklı bir alternatif arayan misafirler ise özenle hazırlanan et veya balık yemeklerini tercih edebileceği gibi, hafif seçenekler için mükemmel salataları keşfedebiliyorlar.

Yemeğin ardından gerçek İtalyan kahvesi eşliğinde sunulan geleneksel tatlılar ise damaklarda enfes bir tat bırakıyor. İtalya’nın artizanal lezzetlerini evlerinde deneyimlemek isteyenler Eataly App üzerinden siparişini oluşturabiliyor.

İtalya’nın geleneksel lezzetlerini sevdiklerinizle beraber deneyimlemek için Eataly’i ziyaret etmeyi unutmayın!