Özel günlere Vestel yorumu!

Her yeni yılı son teknoloji ürünleriyle karşılayan Vestel, özel günleri de yepyeni bir koleksiyonla karşılıyor: Vestel Özel Gün Logoları!

Herkesin hayatında özel yeri olan bir şeyler, kişiler ve onlara özel günler var. Peki neden Vestel logosu da bu özel günlerin ruhuna uygun olmasın?   İşte bu sorudan yola çıkan Vestel, tüketicilerle bağını daha da güçlendirmek ve özel günlerin yarattığı duygulara ortak olmak amacıyla, tüm özel günler için logosunu yeniden yorumluyor. Tüketicilerin bu günler için duyduğu heyecandan ilham alan ve bu günlerin kendine has duyguları göz önünde bulundurarak tasarlanan logolar, aynı zamanda markaların vazgeçilmezi olan özel gün iletişim çalışmalarına da yepyeni bir soluk getiriyor.

Vestel, bu tasarım logoları özel günler için hazırladığı reklamlardan site içi aktivasyonlara, promosyonlardan sosyal medya etkileşimlerine kadar, tüketiciyle iletişime geçebileceği her noktada kullanarak, özel gün iletişiminin de merkezine taşıyor.   Vestel, önümüzdeki günlerde tüketicilerine benzer sürprizler yapmaya devam edecek.