TAÇ’tan THY’ye özel

“Flow Uyku Koleksiyonu”

Zorlu Tekstil Grubu markalarından TAÇ, Türk Hava Yolları ile işbirliğini yeniden hayata geçirdi. TAÇ Wonderfly markası altında tasarlanan “Flow Uyku Koleksiyonu”, uzun menzilli business uçuşu misafirlerine konforlu bir uyku deneyimi sağlıyor.

Türkiye ev tekstili sektörünün lider markası TAÇ, kaliteli ve inovatif ürünleriyle sektöre yenilik katmaya ve yeni iş birlikleri hayata geçirmeye devam ediyor. Türk Hava Yolları ile iş birliği kapsamında TAÇ Wonderfly markası altında tasarlanan “Flow Uyku Koleksiyonu”, THY’nin uzun menzilli business uçuşunda yolculuk eden misafirlerine özel olarak sunuluyor.

Flow Uyku Koleksiyonu, yorgan, alez, uyku yastığı ve kılıfından oluşuyor. Pamuksu yapısı sayesinde yumuşacık bir dokuya sahip olan koleksiyon, kullanıcılara havada da konforlu bir uyku deneyimi sunuyor. Koleksiyonda yer alan yorgan serin havanın vücutla temasını engellerken, kabin sıcaklığı ve vücut sıcaklığı arasındaki ısıyı kaliteli bir uyku için dengeliyor. Tüm ürünler alez içerisinde toparlanarak, pratik şekilde paketlenebiliyor.

Renk ve deseni ile de THY kabin görevlilerinin üniformalarına uyum sağlayan Flow Uyku Koleksiyonu, uzun uçuşları konforlu ve keyifli bir yolculuğa dönüştürüyor.