Perde alışverişinin en hızlı ve pratik yolu!

TAÇ, perde alışverişini zahmetli ve yorucu bir iş olmaktan çıkartan tüketici dostu bir yeniliğe imza atıyor. Online ortamda perde seçimi yapmayı mümkün kılan “TAÇ Anında Perde” uygulaması ile perde alışverişine zaman ayırmakta zorlanan tüketiciler, web sitesindeki seçenekler arasından kendi perdelerini kendileri tasarlayarak internetten sipariş verebiliyor.

TAÇ, özellikle çalışan kişilerin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen sıradışı bir yeniliği hizmete sunuyor. Çok yakında kullanıma girecek “TAÇ Anında Perde” uygulaması ile tüketiciler web sitesindeki ilgili bölümden perdelik kumaş seçeneklerine ulaşıyor, aralarından seçim yaptıktan sonra mekânına göre ölçüsünü giriyor ve kendi perde siparişini kendisi verebiliyor. Siparişin ardından perdeler, özenle dikim ve hazırlıkları yapıldıktan sonra tüketicinin adresine bir hafta içerisinde kargolanıyor. Böylece, gün içerisinde çalışanlar başta olmak üzere perde alışverişine zaman ayırmakta zorlanan tüketiciler, bilgisayarları başından evlerini TAÇ kalitesiyle donatabiliyor.

Kendi perdeni hemen tasarla!

“TAÇ Anında Perde” sayesinde tüketiciler onlarca farklı seçenek arasından kendi desen ve modellerini seçerek sayısız kombinasyon yaratabiliyor. Doğal renk ve desenlerle yalın bir şıklığı evlere taşıyan Fresh Touch teması; şıklığı ve ihtişamı ön planda tutanların ilk tercihi olacak, ihtişamlı çizgileriyle Soft Touch teması; gri ve kahverenginin koyu tonlarının öne çıktığı ve siyah tonlarının da bulunduğu Royal Touch teması; okyanusların engin maviliklerinden ilham alan Blue Touch teması ve evlerinde minimal bir stili tercih edenlere hitap eden Night Touch teması, her beklentiye cevap verebilecek zengin bir seçenek havuzu oluşturuyor.

Halihazırda Linens web sitesinde hizmete giren uygulama, çok yakında TAÇ web sitesi üzerinden tüketicilere hizmet verecek.