Zorlu Enerji, eğlencenin de enerji kaynağı

Zorlu Enerji, kültür sanat hayatının buluşma noktası Zorlu Performans Sanatları Merkezi ile imzaladığı iş birliği kapsamında PSM’nin kurumsal sponsorları arasına katıldı.

Zorlu Enerji PSM'nin kurumsal sponsoru

Zorlu Performans Sanatları Merkezi ile sponsorluk anlaşması imzalayan Zorlu Enerji, artık İstanbul’un kültür ve sanat hayatına da güç verecek. Anlaşma kapsamında PSM’nin kurumsal sponsorları arasına katılan Zorlu Enerji, Sónar Müzik Festivali, Saturday Night Fever Müzikali ve İbrahim Selim ile Bu Gece programının sponsorluk haklarına sahip oldu. Bu kapsamda birçok başka uygulamanın yanı sıra PSM içerisindeki dijital ekranlarda Zorlu Enerji, ZES ve electrip filmleri bir sene boyunca gösterimde olacak.

Sónar İstanbul

Zorlu Enerji ve yeni nesil teknolojileri hayata geçiren ZES’in Sónar İstanbul’da kurduğu stantlar iki gün boyunca festivalseverlerin uğrak yeri oldu. Enerjinin hiç düşmediği festivalde düşünce gücü ve konsantrasyonuna güvenenler ZES standında electrip’ten elektrikli otomobil sürüş deneyimi ödüllü oyunlar oynadılar. Gecenin en unutulmaz anını fotoğraflamak isteyenler Zorlu Enerji piramidine, enerjisini yükseltmek isteyenler ise Zorlu Enerji telefon şarj kiosklarına yoğun ilgi gösterdiler.