GURURLA VESTELCELL!

Vestel, tüketicilerin tüm teknoloji ihtiyaçlarını Vestel noktalarından karşılama vizyonuyla oluşturduğu yeni markası VESTELCELL ile GSM sektörüne güçlü bir giriş yaptı.

Yerli ürünlerin kullanılmasını teşvik etmek ve teknolojide yeni alternatifler yaratmak amacıyla Türk Telekom ile Ağustos 2018 tarihinde imzaladığı iş birliği anlaşması kapsamında GSM sektöründeki yerini alan Vestel, böylece müşterilerinin tüm teknoloji ihtiyaçlarını Vestel noktalarından karşılayabilme hedefine yönelik önemli bir adım attı.

Hem indirimli, hem hediyeli!

Başlangıç olarak faturalı tarifelerden oluşan VESTELCELL hatları bol internetli seçenekleri çok uygun fiyatlarla sunarken, VESTELCELL’den yeni hat alan ya da hattını VESTELCELL’e taşıyan tüketicilere de Vestel markalı ürün alışverişlerinde 150 TL’ye varan hediye çekleri veriyor. Cep telefonu ile ilgili tüm ihtiyaçlarını başka bir operatör bayisine gitmeye gerek kalmadan Vestel noktalarından tek seferde karşılayabilen tüketiciler, Venus telefonlarını hediye çekleri ile sayesinde indirimli alabildikleri gibi isterlerse hediye çeklerini TV, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi Vestel markalı başka ürünlerde de kullanabiliyorlar.

Bayiler için de yepyeni fırsatlar

VESTELCELL ile düzenli ve öngörülebilir gelir kaynağı elde eden Vestel, satış noktalarındaki trafik artışı sayesinde bayilerine de ek gelir imkânı sunuyor. Ayrıca fatura ödemeleri nedeniyle müşterileriyle düzenli iletişim kurma imkânına sahip olan bayiler, bu sayede müşterilerini daha iyi tanıma, ihtiyaçlarını öngörme ve satış olanaklarını artırma şansı buluyor. VESTELCELL abonelerine verilen hediye çekleri de, bayilerin tüketicileri satışa ikna etme esnasında kullandıkları çok güçlü bir araç haline geliyor.

VESTELCELL, bayilerin cirolarını daha da artırabileceği başka gelişim alanları da sunuyor. Bayilerdeki Vestel markalı ürünlerin VESTELCELL faturalarına ek ödemelerle taksitli satılabilmesi seçeneği, bundan sonraki dönem için öncelikli hedefler arasında yer alıyor. Gelişen ve değişen teknoloji dünyasında hızlı bir şekilde yerini alan “Nesnelerin İnterneti” (IoT) ekosistemine de entegre olacak VESTELCELL hatları, müşterilerin cihazlarını çok daha etkin bir şekilde kullanmaları noktasında gelecek vaat eden gelişim alanları barındırıyor.