Zorlu Center’da eğlence dolu bir yaz


Zorlu Center’ın yaz sezonu için özel hazırladığı Zorlu Center Açık Hava Etkinlikleri ekim ayı sonunda Nil Karaibrahimgil konseri ile sona erecek. Konserlerden komedi performanslarına, açık hava gösterilerinden dans gösterilerine kadar birçok renkli etkinliğin yer aldığı Zorlu Center Açık Hava Etkinlikleri, yaz boyunca ziyaretçilere keyifli zamanlar sundu.

Yaz boyunca devam eden Zorlu Center Açık Hava Etkinlikleri'nin eylül programı, 4 Eylül günü alternatif müziğin en çok dikkat çeken isimlerinden Ceylan Ertem konseriyle başladı. Kendine has tarzı ve yorumuyla müzikseverlerin ilgiyle takip ettiği Ceylan Ertem, dünden bugüne sevilen cover şarkıları kendisini dinlemeye gelen Zorlu Center misafirleri için seslendirdi. 12 Eylül’de ise bu kez komedyen Miray Akovalıgil, tek kişilik stand up gösterisiyle Zorlu Center misafirleriyle buluştu. Program, 13 Eylül’de son dönemde yaptığı cover çalışmalarıyla adından çokça söz ettiren Zeynep Bastık ile devam etti. Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği müzisyen, kendi şarkılarını ve akustik coverları Zorlu Center misafirleri için seslendirdi.

Zorlu Center, 26 Eylül günü, tiyatro ve seslendirme sanatçısı Betül Arım'ı ağırladı. Türk tiyatrosunun duayen oyuncusu, yaşama sanatını anlattığı ve kendimizle yüzleşmemizi sağlayan “Dışarıda Hiçbir Şey Var” adlı gösterisinde günlük yaşamda özverili, enerjik, coşkulu, üretken ve huzurlu olmanın çok da zor olmadığını, Zorlu Center misafirleri için eğlenceli bir dille ortaya koydu.


Eylül ayının son etkinliğinde ise, romantik şarkıların aranan sesi Ceren Gündoğdu, 27 Eylül günü Zorlu Center misafirlerine müzik ziyafeti verdi. Türkiye’nin gelecek vaat eden genç sanatçılarından Ceren Gündoğdu, dünya müziklerinden başlayıp bilinen caz standartlarına uzanan repertuvarındaki eserleri seslendirdi.

Onlarca sanatçı,

keyifli bir yaz…

Zorlu Center Açık Hava Etkinlikleri, yaz boyunca onlarca sanatçıyı sevenleriyle buluşturdu. Gösterilerin herkese açık ve ücretsiz olduğu etkinliklerde bugüne kadar Serhat Kılıç, Fatma Turgut, Masge grubu, Eda Baba, Sena Şener, Meltem Cumbul, Sedef Sebuktekin, Dilhan Şeşen, Nilipek, Nova Norda, Gaye Su Akyol, Ceylan Ertem, Miray Akovalıgil, Zeynep Bastık, Betül Arım ve Ceren Gündoğdu gibi ünlü isimler yer aldı.