Kafe Vesto
Yeni Nesil Anne Sohbet
leri
yeni konu ve konuklarla devam ediyor

Vestel, “Kafe Vesto Yeni Nesil Anne Sohbetleri” etkinliğine yeni buluşmalarla devam ediyor. 12, 18 ve 20 Haziran’da Zorlu Center Kafe Vesto’da düzenlenen buluşmalarda önce Vestelli anneler, sonra da uzman konuklar dijital çağda spor bilinci, hasta çocuk hakları gibi konularda bilgi vererek deneyimlerini paylaştılar.

Vestel’in Kafe Vesto’ları, Haziran ayında da anne, anne adayı ve ebeveynleri ilgilendiren Yeni Nesil Anne Sohbetleri’ne ev sahipliği yapmayı sürdürdü.


Zorlu Center Kafe Vesto’da 12 Haziran’da gerçekleştirilen “Vestelli Anneler” buluşmasında, Vestel Pazarlama departmanında çalışan anneler deneyimlerini paylaştılar. Moderatörlüğünü Vestel Kıdemli Pazarlama Sorumlusu Gülfidan Kılınç Bakan’ın yaptığı ve kendisinin de bakıcı seçimi ile ilgili deneyimlerini paylaştığı etkinlikte, Regal Pazarlama Müdürü Evren Koç “Doğum sonrası yaratıcılık/enerji”; E-ticaret, CRM, Marka İşbirlikleri Grubu Müdürü Yeliz Sarıkaya “Anaokulu/kreş seçimi”; Kıdemli Marka Geliştirme ve İş Birlikleri Sorumlusu Deniz Demir Artukoğlu “Baby led weaning (katı gıdaya geçiş)” ve Vestel Pazarlama Müdürü Duygu Badem “Hamilelikte ve yeni doğum sonrası süreçte kendini ve bebeğini dinlemek” konularında izleyicilerle buluştu.

18 Haziran’daki etkinlikte yoga, pilates ve fitness eğitmeni Gözde Biber ve diyetisyen Berrin Yiğit, “Hem Fit Hem Anne” başlıklı buluşmada, dijital çağda spor bilincinde sağlıklı çocuk yetiştirmek konusunu ele aldılar.


20 Haziran’daki etkinlikte ise Hasta Koçu Esma Sevinç, hasta çocuk hakları ve bakımı, rutin doktor kontrolleri, ebeveyn doktor iletişimi hakkında bilgiler verdi.