Tiyatroseverlerden “Şehirde Kimse Yokken”

oyununa büyük ilgi

Zorlu PSM’nin ilk kez kendi prodüksiyonuyla sahneye koyduğu; kadınlık, erkeklik üzerine pek çok tartışmayı içinde barındıran öyküsü ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri çeken “Şehirde Kimse Yokken” oyununun prömiyeri, seyircinin yoğun ilgisi ve katılımıyla 22 Şubat’ta gerçekleşti.

Zorlu PSM’nin kendi prodüksiyonu olan yerli yazarlı ilk tiyatro oyunu “Şehirde Kimse Yokken”in prömiyeri, çok sayıda ünlü isim ve gazetecinin katılımıyla 22 Şubat’ta gerçekleştirildi. Günümüzün başarılı oyun yazarlarından Ahmet Sami Özbudak’ın birbiri ile paralel iki öyküden oluşan ve simgesel anlatılarla zenginleştirdiği oyunun yönetmenliğini Lerzan Pamir yaptı. İzleyicilerin büyük beğenisini kazanan oyun dakikalarca ayakta alkışlandı.

İnsanlığa verilen cinsiyet rollerine dair sorular soran, bu sorulara hem tanıdık hem de farklı cevaplar getiren ve oyuncu kadrosunda Elçin Sangu, Ali Seçkiner Alıcı, Elif Ürse, Kerem Arslanoğlu ile Ersin Arıcı’nın yer aldığı “Şehirde Kimse Yokken”, gerilim ve yer yer mizah ögeleriyle bezeli mistik anlatısıyla sezon boyunca Zorlu PSM’de izleyicilerle buluşmaya devam edecek.

Oyunun biletleri passo.com.tr’de satışta!