Eataly’ye

bahar geldi

Terrazza Italia’da Boğaz keyfi!

Havaların ısınmasıyla birlikte, Eataly’nin içerisinde yer alan Terrazza Italia’nın Boğaz’a bakan terasında keyif yapanların sayısı hızla artıyor. Şef Claudio Chinali’nin mevsimsel ürünler kullanarak yenilediği menüde; İtalyan geleneğinin modern tekniklerle yorumlanan imza tabakları deneyimleyebilir ve kendinizi İtalya sahillerinde gibi hissedebilirsiniz.

Rezervasyon için: 0531 733 0902

Geleneksel İtalyan lezzetlerine baharın coşkusu eşlik ediyor!

Isınan havanın, tohumlanan filizlerin ve renk değiştiren doğanın keyfini mutfaklarınızda birbirinden lezzetli yemekler yaparak çıkartmanın tam zamanı! İlkbaharda ısınan havaları kutlamalar ve rengârenk sofralar kurarak karşılayan İtalyanların geleneksel lezzetlerini marketimizde deneyimleyebilirsiniz.

Minik şefler pizza yapmayı öğreniyor!

Nisan ayında Eataly’de çocukları eğlenceli zamanlar bekliyor. Minik şefler mutfakta çok sevdikleri pizzanın yapımını öğrenerek el yeteneklerini geliştirirken, sonrasında kendi hazırladıkları pizzaları yemenin keyfini yaşıyor!

Nisan ayında gerçekleşecek olan “Minik Eller Pizza Pişiriyor” workshop’u hakkında detaylı bilgi almak için www.eataly.com.tr/mutfakatolyesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.