Osmangazi EDAŞ yatırımlarını anlattı

Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinde elektrik dağıtım hizmeti veren Osmangazi EDAŞ, bölgesindeki medya mensupları ve muhtarlarla bir araya gelerek gerçekleştirmeye başladığı alt ve üst yapı yatırımları hakkında bilgi verdi.


Elektrik dağıtım hizmeti verdiği bölgelerde yaşayan insanları çok daha kaliteli ve çağdaş bir elektrik altyapısına kavuşturmak üzere yatırımlar gerçekleştiren Osmangazi EDAŞ, bu konuda attığı adımları ve yatırımları hayata geçirme sürecini bölgedeki muhtarlar ve basın kuruluşlarıyla şeffaf bir şekilde paylaştı.


Bu amaçla düzenlenen toplantılarda, yatırımların şehirlere değer katacağını belirten OEDAŞ yöneticileri, yapılan altyapı çalışmaları sayesinde enerji tedarikinde oluşan sorunların önüne geçileceğini ve şehirlerdeki yaşam kalitesinin artacağını aktardı.


Hizmet verilen her ilde önce muhtarlarla bir araya gelen OEDAŞ üst yönetimi muhtarların sorularını yanıtlarken, medya kuruluşlarına yönelik olarak düzenlenen toplantılarda ise çalışmalarını basın mensuplarına aktardı. Osmangazi EDAŞ Direktörü Muzaffer Yalçın ve il işletme müdürlerinin katıldığı toplantılarda yatırım sürecine dair bilgiler paylaşıldı.