TAÇ Kendini Temizleyen
Stor Perde
ile storlar
ilk günkü gibi temiz

İnovatif ve sürdürülebilir ev tekstili ürünleri ile hayatı kolaylaştıran TAÇ, Kendini Temizleyen Stor Perde ile stor temizleme derdine son veriyor. Bu inovatif ürün özel geliştirilmiş apresi sayesinde lekeleri üzerinde tutmuyor ve is, ortam kiri, yemek buharı gibi lekeler karşısında kendini ışıkla temizliyor.

Ar-Ge ve tasarım merkezleri sayesinde birbirinden yenilikçi ev tekstili ürünlerini tüketicilerle buluşturan TAÇ Inova, inovatif ve pratik kullanım odaklı ürünlerini çeşitlendirmeye devam ediyor. TAÇ’ın inovatif ürünleri arasında yer alan Kendini Temizleyen Stor Perde, stor temizliğine farklı bir boyut getirerek pratik bir kullanım olanağı sağlıyor.


Özel bir teknoloji ile üretilen ve kullanılan malzemeler itibarıyla insan sağlığına dost bir ürün olan TAÇ Kendini Temizleyen Stor Perde, son teknolojilerle geliştirilmiş apresi sayesinde lekelerin üzerinde tutunmasını önlüyor. İs, yemek buharı ya da sıçrayabilecek sıvı lekeleri bir sorun olmaktan çıkaran ürün, bu yenilik sayesinde nemli bezle kolayca temizlenebildiği gibi maruz kaldığı ışık kaynağının şiddetine ve lekenin yoğunluğuna bağlı olarak yaklaşık 15 gün içinde kendini temizliyor.


Ortam kiri, is, yemek buharı lekelerine karşı TÜV Rheinland tarafından test edilerek onaylanan ve özel sertifikası ile satışa sunulan TAÇ Kendini Temizleyen Stor Perde, seçili TAÇ satış noktaları ve Linens mağazalarında müşterilerin beğenisine sunuluyor.