Zorlu PSM’de bu ay:

Temmuz 2019

Zorlu PSM; Temmuz ayında konserler, açıkhava film gösterimleri ve keyifli partilerle yaz ayında da dopdolu!

Zorlu PSM’de bu ay konser verecek isimler arasında; bir zamanların tartışmasız en efsanevi gruplarından Deep Purple'ın eski basçısı ve solisti Glenn Hughes, Burning Man’de sahne almış elektronik müziği mistik tınılarla birleştiren DJ Rey & Kjavik, Norveç’li progresif metal grubu Leprous yer alıyor. Zorlu PSM yeni parti serisi %100 Music presents After Work Party ile Cuma iş çıkışlarını renklendirirken, Thuglife ve TBT Party serileriyle Perşembe akşamlarını da hareketlendiriyor.

REY & KJAVIK
5 TEMMUZ // %100 STUDIO // 23.00

Elektronik müzikle Frankfurt’ta tanışan DJ, 2015 ve 2016’da “festivallerin festivali” olarak adlandırılan Burning Man’de sahne aldıktan sonra Almanya’ya dönerek ilk bestesi Playa Sunset’i yayınladı. Heyecan verici müziği ve çoğunlukla kendi yaptığı vokalleriyle dinleyicilerin zihnine ve kalbine aynı zamanda girmeyi başaran Rey&Kjavik, İstanbullu müzikseverlere daha önce yaşamadıkları bir house müzik deneyimi yaşattı.

TESSERACT
8 TEMMUZ // %100 STUDIO // 20.
30

Djent akımının öncülerinden, İngiliz progressive metal grubu olan Tesseract, Zorlu PSM’yi salladı. New Noise ve All Music gibi dergilerden “Tüm zamanların en iyi metal albümü” ve ”Dönemin en iyi grubu” gibi övgü dolu yorumlar alıp günümüz metal müziğinin en başarılı temsilcilerinden biri haline gelen TesseracT, Djent rüzgârlarının estiği özel performansıyla dinleyicileri büyüledi.

THUGLIFE
4-18 TEMMUZ // AMFİ // 19.00

Dans etmekten yorgun düşeceğiniz, İstanbul’un en eğlenceli parti serisi Thug Life; Temmuz ayında yazın, müziğin ve bir arada olmanın güzelliğini Amfi’ye taşıyor! DJ Hip-hop müziğin susmadığı ve enerjik bir kalabalığın katılımıyla gerçekleşen bu partide hiç kimse yerinde duramayacak! Üstelik etkinlik ücretsiz.

%100 MUSIC PRESENTS AFTER WORK PARTY
5-12-19-26 TEMMUZ // AMFİ // 18.00

Zorlu PSM’nin yeni serisi “After Work Party”, Temmuz ayı boyunca Cuma akşamları iş çıkışlarının vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor. Herkesin ücretsiz katılabileceği partide yazın serinletici müzikleri, bolca dans, happy hour ve yaz klasiği olarak barbekü, PSM Amfi’de ziyaretçileri bekliyor. Etkinlik ücretsiz.

#TBT TÜRKÇE POP PARTİSİ
11-25 TEMMUZ // AMFİ // 20.00

Kısa sürede İstanbul gece hayatının vazgeçilmezleri arasında yerini alan parti serisi, #TBT Türkçe Pop Partisi unutulmayan yılların en sevilen şarkılarına ev sahipliği yapıyor. Hafızalara kazınan efsane şarkılar herkese açık bu parti ile yeniden hayat bulacak!

GLENN HUGHES PERFORMS DEEP PURPLE CLASSICS LIVE
11 TEMMUZ // TURKCELL SAHNESİ //20.30

Zorlu PSM, bir zamanların tartışmasız en efsanevi gruplarından Deep Purple'ın eski basçısı ve solisti Glenn Hughes’ı ağırladı. Milyonların “Rock’ın sesi” olarak tanıdığı Rock and Roll Hall of Fame üyesi ve Black Country Communion'un solisti Glenn Hughes, Deep Purple efsanesini günümüze taşıyan “Glenn Hughes Performs Deep Purple Classics Live” projesiyle izleyenlere unutulmaz bir konser deneyimi yaşattı.

LEPROUS
12 TEMMUZ // %100 STUDIO // 20.30

Norveç’li progresif metal grubu Leprous, çarpıcı şarkı sözleri ve melankolik atmosferleriyle Zorlu PSM’de dinleyicilerle buluştu. 2001 yılında kurulan ve 2009 yılında övgüyle karşılanan ilk albümleri Tall Poppy Syndrome’u yayınlayan Leprous, stereotipik kalıplara sığmayan tarzı, melodik vokalleri ve poliritmik çizgisiyle İstanbullu dinleyicilerin de hafızasında unutulmaz izler bıraktı.