Açık hava keyfi
Zorlu Center’da yaşanıyor

13 Haziran’da Serhat Kılıç, Fatma Turgut ve Masge grubuyla başlayan Zorlu Center Açık Hava Etkinlikleri, Haziran ayı boyunca genç yetenekler Eda Baba ve Sena Şener ile devam etti.

Zorlu Center, Açık Hava Etkinlikleri kapsamında Haziran ayından başlayarak Eylül ayına kadar devam edecek yepyeni bir program hazırladı. Program kapsamında konserler, komedi performansları, açık hava gösterileri ve dans gösterileri gibi birbirinden renkli pek çok etkinlik, yaz aylarında Zorlu Center’da açık havanın keyfini yaşatacak.


Zorlu Center Açık Hava Etkinlikleri, 13 Haziran Perşembe günü Serhat Kılıç, Fatma Turgut ve Masge grubu ile başladı. Masge’nin neşeli performansı ve dansları izleyiciden büyük alkış alırken, grubun danslarına eşlik ederek sahneyi devralan Serhat Kılıç, kendisinde iz bırakan şarkıları Zorlu misafirleriyle sohbet ederek seslendirdi. Ardından sahneyi, yeni albümünün çıkış parçası olan “Bir Varmış Bir Yokmuş” ve repertuvarındaki en özel şarkılarla kendisini dinleyenlere keyifli anlar yaşatan Fatma Turgut aldı.

Açık Hava Etkinlikleri 19 Haziran’da, YouTube’da şarkılara getirdiği başarılı yorumlarla adını duyuran Eda Baba ile devam etti. “Her Şey Seninle Güzel” şarkısını söyleyerek Zorlu Center misafirlerinin yoğun alkışı eşliğinde yerini alan Eda Baba, tüm şarkılarını hayranlarının eşliğinde söyledi. Cover parçalara getirdiği müthiş yorumlarla müzikseverleri bir kez daha etkileyen genç müzisyen, orkestranın kemancısı Üner Demir ile yaptığı düet ile de misafirlere eğlenceli anlar yaşattı.


Zorlu Center’ın Haziran ayındaki son konuğu ise alternatif müzik sahnesinin genç besteci ve yorumcularından Sena Şener oldu. 15 yaşında şarkılarını internet üzerinden yayınlayarak kısa sürede dikkatleri üzerine çeken ve dünyanın dört bir yanından birçok DJ ile deep house prodüksiyonlarına imza atan Sena Şener, sözü ve bestesi kendine ait şarkıları ve özgün yorumuyla Zorlu Center’da hayranlarıyla buluştu.

Zorlu Center, Temmuz ayında da birbirinden ünlü isimleri ağırlamaya devam edecek. Meydan Katı Park Alanı’nda düzenlenen etkinliklere herkes ücretsiz olarak katılabiliyor.