İdil Yazar’la

3 Tepsi 1 Aşçı

Pratik ve lezzetli yemek tarifleriyle geniş bir izleyici kitlesine ulaşan ünlü YouTuber İdil Yazar, sosyal medyanın 6 etkili ismiyle 3 tepsi 3 yemek teknolojili Vestel fırınını deneyimledi.

Eataly’de yapılan workshop’ta İdil Yazar eşliğinde İrem Güzey, Ece Targıt, Deniz Önal, Rüya Büyüktetik, Pınar Sabancı ve Akasya Asıltürkmen, Vestel’in 3 Tepsi 3 Yemek teknolojisini deneyimlediler. Yaz sebzeleriyle pratik tart, baharatlı somon ve çilekli çikolatalı short cake’ten oluşan menüyü fırınlarında aynı anda pişiren influencer’lar, 3 Tepsi 3 Yemek teknolojisi sayesinde kokuları birbirine karışmadan pişen yemekleri afiyetle yediler.

Vestel’in 3 Tepsi 3 Yemek teknolojili fırını, yan duvarlarındaki hava kanalları ve arka duvardaki çift fanı sayesinde her tepsi seviyesinde hava sirkülasyonu sağlayarak yemekleri eşit pişiriyor ve kokuların birbirine karışmasını engelliyor. Tamamen dokunmatik kontrol paneline sahip olan fırın, 3 yemeği aynı anda pişirebildiği için de hem zamandan hem enerjiden ciddi tasarruf sağlıyor.